тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Освіта в кращих американських університетах!

Освіта в кращих американських університетах!
Федерацією академичного веслування України взято ще один напрямок з розвитку та зростання наших молодих спортсменів – програма вступу до американських університетів.

Академичне веслування одне з небагатьох видів спорту, спортсменів якого набирають до найкращих американських університетів на позаконкурсній та безоплатній основі (чи з надання знижки на навчання), базуючись на спортивних досягненнях та стандартних тестах.

Гарвард, Прінстон, Бостон, Єль та інші університети зацікавлені, щоб серед їх студентів були гарні спортсмени, які можуть достойно представити університети на студентських змаганнях, що є дуже популярними в США. Перемога на змаганнях додає іміджу та статусу університету і перед тренерами та рекрутарами вишів відповідно стоїть завдання знаходити найкращих спортсменів зі всього світу на будь-яких умовах.

Спортсмени зі всього світу навчаються та тренуються в університетах США, ми впевненні, що наші юнаки та дівчата не гірши та мають приєднуватись до міжнародної спільноти для розвитку себе та нашої країни. Ми впевненні, що навчання та тренування в найкращих університетах світу принесе користь нашій країни, наші спортмени зможуть здобувати кращі знання та навички на міжнародному рівні, зможуть вирости до лав національної збірної України і в подальшому стати найкращими тренерами, спеціалістами та менеджерами.

Для вступу до університету необхідно пройти 2 кроки:

1. Складання SAT тесту.
Детальну інформацію про даний екзамен викладено в Вікіпедії:

https://ru.wikipedia.org/wiki/SAT

Даний тест складається як правило навесні чи восени попереднього року до вступу.

Наприклад, якщо юнак чи дівчина закінчує школу в 2016 (вік 17 років) та планує поступити до університету США, то потрібно складати екзамен восени 2015 року. Тобто починаючи з 9 та 10 класів необхідно підготовлювати юних атлетів до екзаменів.

Всі бажаючи юнаки та дівчата можуть складати езамени в тестовому режимі. Для цього необхідно зарееструватися на порталі https://sat.collegeboard.org/home та скласти екзамен в тестовому режімі https://sat.collegeboard.org/practice/sat-practice-test.

Справжній екзамен складається у відповідному центрі.

В Україні існує декілька компаній, які займаються підготовкою до складання даного екзамену. Одна з них це Консультативний центр мережі EducationUSA

http://www.americancouncils.org.ua/en/pages/2/about-us.html

2. Результати спортсменів на ергометрах.

На весні в Бостон (США) відбувається відкритий Чемпіонат світу з ергометрів, на якому представлені рекрутери зі всіх університетів США. Базуючись на результатах спортсменів той чи інший університет пропонує свої умови юним атлетам для навчання та тренувань.

На сьогодняшній день для отримання пропозиції необхідно мати приблизно наступні результати на ергометрі на 2 км:

юнаки ~ 6:10,
юнаки легкої ваги ~ 6:30,
дівчата ~ 7:18,
дівчата легкої ваги ~ 7:30.

Участь та досягнення в міжнародних змаганнях є додатковою перевагою при вступі.

http://www.rowingukraine.org/mozhlivіst-zdobuti-osvіtu-v-krashhih-amerikanskih-unіversitetah!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"