тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Тхеквондо ВТФ. Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. Підсумки

Тхеквондо ВТФ. Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. Підсумки

11 - 12 жовтня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед чоловіків та жінок. Змагання зібрали понад 700 спортсменів з усієї країни. Медалі чемпіонату розігрували між собою і зовсім юні спортсмени - молодші юнаки (2004-2005 р.н.) та юнаки (2006-2007 р.н.).

Боротьбу за медалі вели дорослі тхеквондисти, для яких перемога - це можливість увійти до складу збірної команди України та представляти країну на головних міжнародних стартах.

            Срібною призеркою стала вихованка нашого училища відділення тхеквондо ВТФ Грдзелішвілі Валерія

За підсумками чемпіонату були також нагороджені кубками кращі команди. В загальнокомандному заліку команда Харківської області здобула друге місце.

Крім того за підсумками чемпіонату буде сформовано склад національної збірної на наступний рік, а також визначені кандидати на участь у ліцензійному олімпійському турнірі, який у січні 2016 року пройде в Туреччині.

«Я думаю, що це був один з кращих наших чемпіонатів, які проводилися в Харкові. Учасників, як ніколи, було багато. Багато було і дуже цікавих, видовищних поєдинків, на які приємно було дивитися. Я думаю, що чемпіонат пройшов на хорошому рівні. Найголовніше, що обійшлося без серйозних травм. Злагоджено відпрацювали і судді. Кожен виконав свою роботу на відмінно. Що ж до результатів, то вони особливо не здивували - перемогли дійсно найсильніші. На жаль, кілька наших провідних спортсменів ще до чемпіонату отримали травми. Це Денис Вороновський і Григорій Гусаров. Тим не менш, решта найсильніші брали участь, і кожен довів, що він сьогодні дійсно гідний того, щоб потрапити до складу збірної України. У наступному році у нас багато турнірів у всіх вікових категоріях. Це і чемпіонати Світу та Європи, а також ліцензійний турнір і, звичайно ж, Олімпійські ігри, де також плануємо приймати участь. Але для цього потрібно, зрозуміло, виборювати ліцензії. Сьогодні тренерський штаб збірної визначив кандидатів на участь в ліцензійному турнірі. Звичайно, ще всі будемо переглядати. Ніхто не скидав з рахунків Дениса Вороновського. Все залежить від того, як він зможе швидко відновитися, на нього ми теж розраховуємо у збірній. Що ж стосується подальших наших календарних заходів, то цього року ще залишилися клубний чемпіонат України, який у листопаді пройде у Вінниці. І, звичайно ж, у грудні за традицією підіб'ємо підсумок турніром «Діти України», який відбудеться в Харкові. Їм ми і закриємо нинішній календарний рік», - підвів підсумки чемпіонату президент Федерації тхеквондо ВТФ України Лесик Саманджия.

Грдзелішвілі Валерія студентка 1 курсу відділення тхеквондо ВТФ

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"