тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Урочистий прийом з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Урочистий прийом  з нагоди Дня фізичної культури та спорту

11 вересня 2015 року в приміщенні Kharkiv Palace  відбувся  урочистий прийом  з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У заході взяв участь Голова Харківської облдержадміністрації та обласної організації НОК України Ігор Райнін,  заступник міністра у справах молоді та спорту Ігор Гоцул, заступник голови ХОДА Михайло Черняк, директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко, спортсмени, тренери та діячі у галузі фізичної культури та спорту.

  У ході урочистого прийому найкращі спортсмени та тренери Харківської області отримали відзнаки ХОДА та нагороди від Міністерства у справах молоді та спорту України.За досягнення високих спортивних результатів у змаганнях І Європейських ігор 2015 року в Баку, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері фізичної культури і спорту та піднесення міжнародного авторитету України Почесні грамоти обласної державної адміністрації отримали учениці відділення плавання синхронного нашого училища: Валерія Апрєлєва, Валерія Бережна, Анна Єсіпова,  Яна Нарєжна, Катерина ТкачоваАліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно та їх тренери:  Саідова С., Письменна О., Титаренко К.

За успішний виступ на чемпіонаті Європи з синхронного плавання, який проходив з 13 по 24 серпня 2014 року у Берліні (Німеччина) випускниці відділення Анна Волошина (3 місце у програмі соло та 1 місце у програмі комбі-груп), Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Олександра Кашуба, Катерина Резнік, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Ольга Золотарьова (1 місце у програмі комбі-груп) та їх тренери Саідова С.Б. та Зайцева О.В. отримали грошові винагороди.

Вітаємо дівчат та тренерський склад відділення з визнанням їх наполегливої праці! Бажаємо досягнення високих спортивних результатів в подальшому, піднесення міжнародного авторитету України на рівні майбутніх Олімпійських ігор!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"