тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

У харківському аеропорту зустріли «зірок» чемпіонату Європи з синхронного плавання

У харківському аеропорту зустріли «зірок» чемпіонату Європи з синхронного плавання

Харків'янки, що входять до збірної України з синхронного плавання й завоювали медалі на чемпіонаті Європи у Лондоні, 15 травня повернулися додому.

На чемпіонаті дівчата показали відмінний результат, завоювавши шість срібних медалей (в обох програмах - сольній та дуетів, по технічній програмі груп та комбі) й одну золоту (в довільній програмі груп). Харків'янка Ганна Волошина, що входила до збірної, виступила у всіх видах програм, завоювала сім медалей і стала найбільш титулованою спортсменкою чемпіонату. «У нас ніколи не було стільки медалей і такої проби. Ми всі дуже задоволені. Залишилося два місяці до Олімпіади, тому зараз всі зусилля спрямовані на новий вид програми: довільна група і дует», - розповіла про плани Анна Волошина.

У свою чергу президент Федерації синхронного плавання України, народний депутат України Віктор Остапчук зазначив, що збірна України з синхронного плавання вперше завоювала стільки нагород на чемпіонаті Європи. За його словами, це результат спільної роботи спортсменок і тренерського штабу на чолі з заслуженим тренером України Світланою Саидовою.


«Наша команда заслуговує найщирішого захоплення. Завдяки їхній праці ми впритул наблизилися до нинішніх наших головних суперниць - росіянок. Раніше наші дівчата відставали на два-три кроки, але прорив був зроблений. Цьому значною мірою допомогло запрошення відомого іспанського тренера Анни Таррес. Вона привнесла в тренувальний процес нове дихання, і це спрацювало. Будемо думати зі Світланою Борисівною, як домогтися ще кращих результатів, тому що часу до Олімпіади залишилося зовсім небагато», - зазначив Віктор Остапчук. У Міжнародному аеропорту «Харків» чемпіонок також зустріли і привітали депутати міської ради Габріел Михайлов, Валерій Певнев, Ольга Чічіна.

Нагадаємо, що вперше в історії українського синхронного плавання збірна країни завоювала дві олімпійські ліцензії. На Олімпіаді в Бразилії за медалі боротимуться дует Анна Волошина і Лоліта Ананасова, який отримав путівку на Олімпійські ігри торік, і група, яка завоювала ліцензію на передолімпійському кваліфікаційному турнірі, що пройшов в Ріо-де-Жанейро в березні цього року.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"