тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Плавання синхронне. І Європейські Ігри у Баку

Плавання синхронне. І Європейські Ігри у Баку

Наші чарівні синхроністки радують нас трьома бронзовими нагородами!!!

Русалоньки - молодчинки!

Перші бронзові нагороди для збірної України у синхронному плаванні на Європейських іграх здобули дует Яна Нарєжна і Єлизавета Яхно.

Наші синхронниці впевнено пройшли кваліфікаційний етап і до фіналу підійшли з другим результатом (87.5333), тож всі вболівальники сподівались на успішний виступ українок.

І дівчата не підвели. Експресивно, технічно виконали спортсменки свою програму і стали бронзовими призерками I Європейських ігор.

За підсумками двох програм українки набрали 161.6500 балів. Чемпіонками змагань прогнозовано стали росіянки (169.0568), «срібло» – у дуету з Австрії (162.8395), повідомляє офіційний сайт НОК України.

Офіційні результати дивиться тут: http://www.baku2015.com/synchronized-swimming/event/duets/index.html

 

Після вручення бронзових медалей президентом Європейських Олімпійських Комітетів Патріком Хіккі нашому синхронному дуету Яні Нарєжній і Єлизаветі Яхно, дівчата поділились своїми враженнями.

«Дуже багато позитивних емоцій від самих змагань, сподобався зал, сама організація і звісно ж вболівальники. Ми вірили, що будемо в призах, так воно й сталося. Дякуємо нашим вболівальникам, яких було багато на трибунах, за їх підтримку, вона відчувалась і під час виступу. Приємно, що за нас переживали і вболівальники з інших країн. Неймовірно раді медалі, думаємо, що це лише початок наших майбутніх перемог як на європейському так і світовому рівні», – цитує наших землячок Нок України.

Другий комплект нагород у синхронному плаванні був розіграний на I Європейських іграх у змаганнях груп.

Наші русалоньки в чергове довели, що вони гідні п’єдесталу пошани і входять в еліту європейського синхронного плавання. Хоча виступ нашої збірної був меж двома конкурентками. Перед українками виступала команда Росії, а після нашої команди – іспанки. Погодтесь, така можна сказати пряма конкуренція. Й тем не менш, наші дівчата Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Анна Єсіпова, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Ткачова, Єлизавета Яхно – бронзові призерки I Європейських ігор.

Дівчата набрали у сумі 159.0860 білів. Перше місце у збірної Росії (169.0992), «срібло» – у представниць Іспанії (162.0406).

Програму з соло Україну представляла дворазова бронзова призерка нинішніх Ігор Єлизавета Яхно, яка до фіналу потрапила із 3-м результатом. Зовсім трішки не вистачило нашій спортсменці, щоб знову піднятись на п’єдестал пошани. Підсумковий результат 159.6878 балів і 4 місце серед найкращих синхроністок Європи, повідомляє офіційний сайт НОК України. Але нагадаємо, що потрапить до шістки найкращих – це безсумнівний успіх.

Офіційні результати можна подивитися за посиланням: http://www.baku2015.com/synchronized-swimming/event/solo/index.html

Останній комплект нагород I Європейських ігор в Баку у синхронному плаванні розіграли у довільній програмі.

Тут наша команда у складі якої виступають Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Анна Єсіпова, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Ткачова, Єлизавета Яхно із сумою 86.8667 балів стали бронзовими призерками турніру. Це третя медаль, яку здобули наші русалоньки на цих Іграх і дев’ятою – у скарбничці збірної України.

«Золото» у команди Росії (90.2333), «срібло» – у представниць Іспанії (87.7333).

Офіційні результати можна подивитися за посиланням: http://www.baku2015.com/synchronized-swimming/event/free-combination/index.html

Ми вітаємо наших дівчат та увесь тренерський штаб з успішним виступом і бажаємо подальших спортивних успіхів та підкорення нових висот.

Браво наші красуні!

Русалоньки - молодчинки!!!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"