тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Засідання стипендіальної комісії Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1

Засідання стипендіальної комісії Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1

У ХДВУФК № 1 відбулося 26 червня 2020 року засідання стипендіальної комісії в оn-line режимі за допомогою відеоконференції у дистанційному форматі через додаток ZOOM Cloud Meetings. На порядок денний засідання винесено наступні питання:

1. Про результати літньої сесії 2019/2020 навчального року.

2. Про призначення студентам закладу академічної (звичайної) стипендії з 01.07.2020 року.

3. Про призначення соціальної стипендії студентам закладу.


Відповідно до Порядку формування рейтингу для призначення стипендій у ХДВУФК № 1 сформовано рейтинг студентів І курсу на підставі успішності з кожної навчальної дисципліни за другий семестр 2019/2020 навчального року та призначено ординарну (звичайну) академічну стипендію у розмірі 490 гривень до зимового семестрового контролю (рейтинг додається). Ліміт стипендіатів, яким призначено академічну (звичайну) стипендію наступний: для студентів І курсу у кількості 13 осіб (40% х 33 особи =13,20). До рейтингу успішності студентів І курсу не включено Казначеєва Максима Андрійовича тому, що до 26.06.2020 року, дати завершення семестрового контролю, він не склав семестровий контроль з трьох навчальних дисциплін.

Згідно з пунктом 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. за № 1045 «Деякі питання виплати соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 71 від 14.02.2018, передбачено призначення соціальних стипендій студентам ВНЗ І-ІІ р.а. державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб, що виплачуються за рахунок коштів місцевого бюджету, здійснюється з урахуванням, категорій отримувачів соціальних стипендій та їх розмірів, визначених у Порядку.

Серед студентів ХДВУФК № 1 мають право на отримання соціальної стипендії наступні студенти:

- Дрюк Анастасія Олександрівна, яка є дитиною осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- Федіна Марта Вадимівна та Турай Кирило Олександрович, які є внутрішньо переміщеними особами.

- Сахнюк Богдан Богданович, є членом сім’ї особи, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та загинула (пропала безвісти), померла в наслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Рейтинг студентів І курс

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"