тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ВІТАЄМО З 70-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

ВІТАЄМО З 70-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

У Харківському фаховому коледжі спорту шанують людей, які самовіддано працювали впродовж багатьох років у закладі освіти. Сьогодні з нагоди 70-річного ювілею співробітники шлють теплі слова привітань на адресу Цовми Ганни Олександрівни, яка 15 років трудового шляху присвятила коледжу спорту.

Ганна Олександрівна з 2005 року працює на посаді завідувача гуртожитка, а також головує у профспілці закладу. Колеги згадують її як відповідального працівника, який ніколи не боїться труднощів, завжди прийде на допомогу.

У цей святковий день в.о. директора коледжу Назаренко Ю.В. разом з представниками адміністрації привітав Ганну Олександрівну зі славним ювілеєм, сердечно подякував за багаторічну сумлінну працю.

Особливо приємним було нагородження ювілярки нагрудним значком та почесною грамотою від голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, зразкове виконання посадових обовʼязків та високу професійну майстерність.

Колектив ХФКС бажає ювілярці міцного здоров’я, невичерпної енергії ще на довгі роки! Нехай кожен день приносить тільки радісні моменти, а янгол-охоронець завжди хай береже Вас та Ваших рідних!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"