тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Водне поло. Підсумки чемпіонату України

Водне поло. Підсумки чемпіонату України

09.06.-10.06. 2016 р. у Харкові в басейні НТУ «ХПІ» проходили заключні матчі серії плей-офф, в якому харківський «Слобожанець» вперше у своїй історії став чемпіоном України з водного поло серед чоловіків.

Перемогу наші ватерполісти здобули у найсильнішої команди останніх років львівського «Динамо».

Нагадаємо, що боротьба у «золотому» фіналі згідно регламенту змагань відбувалася до трьох перемог однієї з команд. Серія до трьох перемог розпочалась у Львові 4 та 5 червня, де «Слобожанець» переміг з рахунками 7:6 та 6:3. Вже в Харкові в перших день змагань «динамівці» спробували взяти реванш та здобули перемогу з рахунком 9:8. Наступного дня харків’яни поставили фінальну крапку у 25 чемпіонаті України і з рахунком 9:7 стали чемпіонами.

Золоті медалі чемпіонату України сезону 2015/16 рр. завоювали: воротарі — Віталій ПЕТРОВ (вихованець відділення водного поло училища), Дмитро Дудіков, Олександр Бураков та польові гравці Микита Апостол, Кирило Наволоков, В’ячеслав СКРИПНИК (вихованець відділення водного поло училища), Олександр АБРАМОВ (вихованець відділення водного поло училища), Вадим Євстратов, Владислав МУЖИЧУК (вихованець відділення водного поло училища), Олександр Єрмаков, Микита Бажинов, Михайло Черпак, Денис Гурцкая, Геннадій Зайцев та студент І курсу училища Артем САЛІХОВ.

Вітаємо команду «Слобожанець» з історичною перемогою а Артема Саліхова та Владислава Мужичука з виконанням вимог для отримання звання «Майстер спорту України»!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"