тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Водне поло. Підсумки 2016 року

Водне поло. Підсумки 2016 року

У грудні завершився спортивний сезон 2016 року для спортсменів відділення водного поло ХДВУФК №1. Цей рік був неоднозначний для учнів відділення, вони відчували і гіркоту поразок, і радість перемог. Дуже приємно, що водне поло не здає позиції та продовжує розвиватися на просторах України, Харківської області та нашого училища як олімпійський вид спорту. В цьому році ми мали своїх представників у складі національної збірної України: Артем Саліхов, студент другого курсу – кандидат до складу національної збірної, Бакшенев Олександр та Дмитренко Антон, учні 10-В класу - резерв національної збірної країни.

В сезоні 2016 року дебютував у чемпіонаті України з водного поло серед команд вищої ліги в складі збірної команди Харківської області Саліхов Артем. Його товаришами по команді були випускники нашого відділення Абрамов Олександр, Петров Віталій, Скрипник В’ячеслав, Мужичук Владислав. У запеклій боротьбі чемпіонату, який складався з шести турів та ігор супер–фіналів, які проходили в червні 2016 року у містах Львові та Харкові збірна Харківської області перемогла команду «Динамо» Львів та стала чемпіоном України 2016 року. За підсумками чемпіонату Артем Саліхов окрім титулу чемпіона України отримав звання «Майстер спорту України» з водного поло.

У чемпіонаті України з водного поло серед чоловіків 2016 року в перемінному складі команди СК НТУ ХПІ – ШВСМ, яка зайняла п’яте місце, були представлені випускники 2016 року Гончаров Ілля, Горбачов Денис, Гібкін Ілля, учень 11-В класу Дубінін Вадим та студент 1 курсу Коваль Іван.

22 – 25 листопада 2016 року в Харкові проводився Кубок України з водного поло серед чоловічих команд. У складі збірної Харківської області приймали участь учень 10-В класу Бакшенєв Олександр та студент другого курсу Саліхов Артем. В основному складі харківської команди виступали майстри спорту України, випускники ХДВУФК №1 Абрамов Олександр (1994 р.н.), член основного складу національної збірної, Петров Віталій (1987 р.н.) ,член основного складу національної збірної, Скрипник В’ячеслав (1982 р.н.), Однолєтков Артур (1991 р.н.).

У фінальній грі змагань знов зустрілись команди Харкова та Львова. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком 8-8. В серії пенальті фортуна була не на стороні харків’ян, гра закінчилася з рахунком 10-12 на користь львів’ян. Збірна Харківської області зайняла друге місце.

10 грудня 2016 року в місті Києві вперше в ватерпольній історії України відбувся Супер – кубок з водного поло, в якому знов зустрілися команди: чемпіон України 2016 – збірна Харківської області та володар Кубка України 2016 року «Динамо» Львів. Збірна Харківської області виступала у тому ж складі, як і на Кубку України. Основний час гри Супер-кубка повторив нічийний рахунок фіналу Кубка України, у серії пенальті перемогу здобула львівська команда з рахунком 11-12.

В чемпіонаті України серед юнаків 2002 року народження було представлено тринадцять команд, ігри проходили у три тури. До фіналу виходило тільки шість команд. Наші учні були представлені у команді ХДВУФК № 1- СДЮШОР Я. Клочкової. Вони вийшли до фінального туру, який проходив у м. Одеса 24 – 28 жовтня. За підсумками змагань команда зазнала невдачі та зайняла шосте місце, але приємно, що наші вихованці залишили за собою сім команд.

В чемпіонаті України серед юніорів 1998 року народження було представлено вісім команд, ігри проходили в три тури. До фінального туру вийшло шість команд. Наші вихованці представляли збірну команду Харківської області – 2 у повному складі (15 спортсменів). Фінальні ігри проходили в місті Харків 05 – 09 грудня 2016 року. У фіналі змагань вони посіли п’яте місце.

В чемпіонаті України серед юніорів 2000 року народження було представлено одинадцять команд, ігри проходили в три тури. До фінального туру, який проходив у місті Кам'янському 06 – 10 листопада 2016 року, вийшло шість команд. Наші вихованці представляли збірну команду Харківської області – 2. У фіналі змагань вони посіли шосте місце. Окрему увагу треба приділити учню 10-В класу Бакшенєву Олександру, який виступав у складі збірної команди Харківської області -1, яка посіла перше місце у змаганнях. У серії фінальних ігор він забив 8 голів, що склало 40 процентів реалізації ударних моментів команди і став чемпіоном України в цій віковій групі.

Хоча новий рік ще не наступив, але новий ватерпольний 2017 рік вже стартував. У новому сезоні в першому турі, який проходив з 15 по 18 грудня у м. Кам'янському, зустрілися команди «Динамо» м. Львів, збірна Харківської області, збірна м. Маріуполя, збірна Київщини та команда СК НТУ ХПІ – ШВСМ. У складі збірної Харківської області виступає студент другого курсу, МСУ Саліхов Артем, який за перший тур забив 8 голів. В основному складі команди СК НТУ ХПІ – ШВСМ виступає учень 10-В класу, КМС Бакшенєв Олександр. На його рахунку вже 6 голів. У команді СК НТУ ХПІ – ШВСМ грає ще один вихованець відділення, учень 10-В класу - Дмитренко Антон. Після першого туру збірна Харківської області займає друге місце, команда СК НТУ ХПІ – ШВСМ – третє.

Колектив відділення водного поло щиро вдячний всім, хто вболіває, підтримує, слідкує за досягненнями учнів відділення.

Вітаємо з Новим 2017 роком, бажаємо здоров’я, спортивних і життєвих перемог та миру в нашій країні!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"