тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. ІX відкритий Всеукраїнський турнір «Колізей»

Вільна боротьба. ІX відкритий Всеукраїнський турнір «Колізей»
У Харкові, 01.02.2020, пройшов ІX відкритий Всеукраїнський турнір «Колізей» з вільної боротьби. У змаганнях взяли участь спортсмени від 8 до 17 років, загалом 407 учасників з 12 областей України, а також Білорусі та Молдови.

Організатор змагань - Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Турнір «Колізей - 2020» відбувся за підтримки т.в.о. директора Державного бюро розслідувань України Ірини Венедіктової. Вона завітала на відкриття турніру й також підтримала спортсменів.

«У вас усе вийде! Покажіть свій найкращий результат. Насправді, сьогоднішній день – ваш, і ми всі тут заради вас», - сказала Ірина Венедіктова.

Захід урочисто відкрився за участі голови ХОДА Олексія Кучера, ректора НТУ «ХПІ» Єгена Сокола, проректора з науково-педагогічної роботи НТУ «ХПІ» Магомедєміна Гасанова, директора ТОВ «Харків Хімпром» Олександра Тимофєєва, директора ХДВУФК №, ЗТУ Юрія Назаренка, президента ГО «Федерація спортивної боротьби» Євгена Ручки, голови організаційного комітету Андрія Євтифієва.

«Як колишній професійний спортсмен, я добре знаю, що ви хвилюєтеся. Знаю, що є мандраж. Спочатку ви повинні побороти свій мандраж, а потім - побороти суперника. Тоді все вийде. Пам'ятайте такий вираз: «Життя – це боротьба, а боротьба – це справжнє життя», - звернувся до борців керівник області.

Кращих визначали у 18 вагових категоріях (15 – для хлопців, 3 – для дівчат) та в окремих номінаціях "За найкращу техніку" та "Волю до перемоги".

Борці Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 були представлені у змаганнях юнаків 2004-2005 р.н. та дівчат 2005-2006 р.н.

За підсумками боротьби у відповідних вагових категоріях Ничипорук Михайло став переможцем, а Прокопов Руслан та Молодецька Валерія бронзовими призерами змагань.

Всі учасники Колізею - 2020 отримали від організаторів афішу, браслети силіконові браслети, ручки з символікою турніру. Медалісти – ексклюзивні медалі, рюкзаки, Кубки, а чемпіони, на додачу, солодощі від НТУ «ХПІ».

Додамо, що ці змагання стали для спортсменів черговим етапом підготовки до чемпіонату України серед кадетів, який в останні дні березня також відбудеться в Харкові.

 
 
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"