тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату України серед юніорів та юніорок та чемпіонату України U23 серед жінок

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату України серед юніорів та юніорок та чемпіонату України U23 серед жінок
З 20 по 23 серпня 2020 року у Львові на велотреку СКА пройшло одразу два чемпіонати України з вільної боротьби. За титул найкращого спортсмена країни змагалися юніори та юніорки, а також відбувся чемпіонат України U23 серед жінок.
Ці змагання стали відбірковими для формування збірних команд України для участі у чемпіонатах світу, які допоки не відмінені у зв’язку з епідемією СOVID 19.
У перших після тривалого карантину офіційних змаганнях взяли участь вихованці відділення вільної боротьби ХДВУФК №1
Серед учнів закладу освіти на срібне місце юніорського подіуму піднялася випускниця 11 класу Рілля Альбіна (в/к до 55 кг), бронзове зайняла студентка ІІ курсу Дрюк Анастасія (в/к до 62 кг).
Бронзовим дублем відзначилася у змаганнях юніорок та жінок до 23 років у важкій ваговій категорії вихованка вчителів зі спорту Ігоря Прилуцького та Романа Осьмакова Малявка Христина.
У ваговій категорії до 55 кг випускниця 11 класу Блажко Людмила у «бронзовому» фіналі поступилася борчині з Донеччини і посіла 5 місце.
У змаганнях юніорів вихованці Гулієв Рустам (в\к до 65 кг) і Євсеєнко Олександр (в\к до 61 кг) стали срібним та бронзовим призерами відповідно.
Шкаєв Кирило (в\к до 74 кг) зупинився на п’ятій сходинці підсумкового протоколу, у сутичці за трете місце він не зміг протистояти опору хмельницького атлета.
Ще одну медаль, напевно найціннішу - золотого ґатунку, у скарбничку Харківської області приніс Каібов Еміль (в/к 70 кг). Борець на останніх секундах виборов перемогу у представника Одеси та зробив чудовий подарунок особистому тренеру і своїм вболівальникам до Дня міста та незалежності України.
Додамо, що наступний національний чемпіонат відбудеться у Харкові з 03 по 05 вересня. Цього разу за медалі змагатимуться кадети.
Вітаємо вихованців з перемогами! Бажаємо нових вагомих успіхів на борцівських килимах!
 
 
 
 
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"