тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Веслування академічне. Чемпіонат Європи серед юніорів

26-27 вересня в м. Белград (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з веслування академічного серед юніорів.
На водних доріжках озера Сава за 14 комплектів нагород змагалися більш ніж чотириста спортсменів до 19 років з 27 країн. За підсумками змагань збірна команда України здобула дві золоті та дві бронзові медалі.
До здобуття найвищих нагород доклали зусиль вихованці Харківського фахового коледжу спорту Павло Болотов і Микита Олійник. Разом з миколаївськими веслярами Дмитром Сергійчуком, Дмитром Скорим та стерновою Олександрою Браславич вони здобули перемогу в екіпажі класу JM4+.
Оскільки у цьому виді програми було заявлено тільки 4 човна, за регламентом у першому заїзді академісти змагалися за розподіл доріжок на фінальний заїзд. Після перемоги з часом 6.45.56 стало зрозуміло, що наші юніори мають усі шанси на медалі чемпіонату. Питання постало тільки у їх ґатунку.
У фінальних перегонах українці підтвердили свої медальні амбіції і з перших стартових секунд захопили лідерство, яке утримували протягом усієї дистанції. Юнаки зняли зі свого попереднього результату 05.35 секунди - 6.40.21, залишивши позаду команди Франції (6.40.68), Угорщини (6.44.44), Росії (6.44.47) і на їх честь над акваторією озера лунав гімн України.
Хлопці повторили успіх дівчат, які перед цим завоювали золото в аналогічних дівочих перегонах у класі човнів JW4+ (час 7.29.81). Чемпіонками стали: Анна Заічек, Катерина Гарбарук, Юлія Заволока, Катерина Устюжаніна, стернова - Яна Очеретян.