тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Урочиста зустріч з олімпійцями Харківщини

Урочиста зустріч з олімпійцями Харківщини

19 липня 2016 р. відбулась урочиста зустріч адміністрації ХОДА, голови відділення НОК України в Харківській області Ігоря Райніна з спортсменами, які представлятимуть наш регіон на XXXI Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Приємно, що серед присутніх на цій урочистій події були вихованці, учителі зі спорту та керівництво нашого училища.

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації, голови відділення НОК України в Харківській області пам’ятні монети та Побажання отримали випускники училища - члени Олімпійської збірної команди України, учасники ХХХІ літніх Олімпійських ігор у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія):

  1. Марина Килипко - легка атлетика

  2. Ігор Бодров - легка атлетика

  3. Лоліта Ананасова - синхронне плавання

  4. Анна Волошина - синхронне плавання

  5. Анастасія Савчук - синхронне плавання

  6. Ксенія Сидоренко - синхронне плавання

  7. Дар’я Юшко - синхронне плавання

  8. Ольга Золотарьова - синхронне плавання

  9. Олександра Сабада - синхронне плавання

Такі самі відзнаки по завершенні відряджень отримають інші олімпійці області, вихованці училища: Ірина Попова (велоспорт маунтенбайк), Дар’я Степанюк (плавання), Віктор Рубан (стрільба з лука), Владислав Грико (спортивна гімнастика).

Додамо, що серед членів Олімпійської збірної команди України є випускники училища, які представляють інші області нашої країни. Серед них Ганна Плотіцина (легка атлетика) та Ілля Кваша (стрибки у воду).

До того, список учасників Олімпійських ігор може поповнитись нашими плавцями. Ілля Тесленко та Марина Колесникова очікують остаточного рішення щодо своєї участі у Олімпіаді від Міжнародної Федерації водних видів спорту.

Не залишились без уваги і тренери з керівниками спортивних шкіл регіону. Серед володарів сертифікатів на отримання необхідного устаткування, які вручив Ігор Райнін - Заслужений працівник фізичної культури, Заслужений тренер України з плавання синхронного, головний тренер збірної команди України, президент федерації плавання синхронного харківської області, учитель з плавання синхронного училища С.Б. Саїдова та Президент громадської організації «Федерація спортивної боротьби», помічник директора з розвитку ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», учитель відділення вільної боротьби училища Є.В. Ручка.

Дякуємо обласним та спортивним керманичам за увагу до наших спортсменів. Сподіваємось, що отриманий спортивний інвентар допоможе юним спортивним зірочкам стати наступними олімпійцями!

Спортсмени! Будьте кращими - і оптимізмом, і впевненістю і майстерністю!

Бажаємо успіхів і яскравих перемог нашим вихованцям та національній збірній в цілому!!!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"