тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Свято футболу «Грай на виїзді, грай скрізь!»

Свято футболу «Грай на виїзді, грай скрізь!»

18.08.2016 р у спортивно-оздоровчому таборі «Чайка» Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 відбулося яскраве свято футболу. Ініціаторами і організаторами свята стали Харківська обласна Федерація футболу за підтримки Харківського обласного відділення (філії) КФВС МОН України. Активну участь у організації взяли також адміністрація та співробітники СОТ «Чайка» та ХДВУФК №1. Свято проводилося в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Відкриті уроки з футболу».

На святі були присутні почесні гості:

    1. Заступник начальника Харківського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання і спорту, регіональний координатор проекту Кривенцова Олена Миколаївна.

    2. Начальник відділу освіти Вовчанського району Бережний Андрій Миколайович.

    3. Старший інспектор ювенальної превенції Вовчанського ВП у Харківській області, капітан поліції Петрова Ганна Олександрівна.

    4. Директор ХДВУФК№1, заслужений робітник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Назаренко Юрій Вікторович.

На свято були запрошені діти-переселенці із зони АТО, які тимчасово мешкають у модульному містечку Харкова та знаходяться на оздоровленні в смт. Старий Салтів.

Проводила свято обласний координатор проекту Рубан Олена Миколаївна за підтримки та активної участі співробітників СОТ «Чайка» та ХДВУФК№1, а також директора СОТ «Чайка» Півня Петра Григоровича.

З дітьми було проведено цікаве футбольне тренування у форматі тренінгу із захопливими ігровими завданнями. Усіх дітей було нагороджено дипломами за учать у проекті. Після тренування було проведено серію матчів у форматі міні-футболу серед дітей. Усіх учасників міні турніру було нагороджено солодкими призами.

Також у їдальні табору відбувся святковий обід для дітей-переселенців із зони АТО.

Адміністрація СОТ «Чайка» та ХДВУФК№1 домовилися про подальшу співпрацю з Федерацією футболу України та Харківським обласним відділенням (філією) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"