тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Свято «Цей день належить вам по праву»

Свято «Цей день належить вам по праву»

Напередодні свята працівників освіти України, яке за традицією відзначається в першу неділю жовтня, кращі привітання лунали й для педагогічного колективу
ХДВУФК №1. У цей день у повітрі витає легкий аромат квітів, приємна музика і веселий сміх. У центрі уваги – педагоги. Саме вони відкривають нові грані талановитих учнів і вдосконалюють їх, подібно майстру, який шліфує алмаз. Це свято для всіх учителів та працівників сфери освіти – день, у який проголошуються роль та заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок у розвиток суспільства.

Цього року свято в ХДВУФК №1 пройшло на «ура!». Зранку педагогів у фойє зустрічали вітальні стіннівки «Зі святом вас, любі Вчителі!». Учні училища підготували святковий концерт на честь учителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що допомагають стати на вірний шлях. На святі звучали пісні, вірші, виступали танцювальні колективи, демонструвалися презентації вітальних флеш-мобів від учнів та педагогів. Сердечно привітав колектив директор училища Назаренко Ю.В., наголосивши, що найголовніший подарунок освітянам у цей день – це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

В урочистій частині заходу директор училища вручив посвідчення «Майстер спорту України» з вільної боротьби срібній призерці чемпіонату Європи серед дівчат Альбіні Ріллі.

Дорогі вчителі! Вітаємо Вас професійним святом! Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоровʼя та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Памʼятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"