тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ» ЗАВЕРШИЛАСЬ 18.06.2020

СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ» ЗАВЕРШИЛАСЬ 18.06.2020

Найкращі роки – студентські. Скільки разів  доводилось чути цю фразу від   батьків, вчителів, тренерів чи старших братів, сестер? А скільки разів  доводилось сумніватись у цій істині? Мабуть у декілька разів більше. Адже, сидячи за конспектами, рефератами або складаючи черговий важкий екзамен, статус студента видавався не таким вже й прекрасним. Як не дивно, але зрозуміти, що роки навчання - найяскравіші у житті, ми здатні лише у зрілості. І не тому, що студентство – це час молодості, безтурботності й свободи від батьківського контролю. Ні, насамперед це період становлення особистості, коли формується власна думка й обирається власний шлях.


Ось і закінчився ще один навчальний рік.  У Харківському державному  вищому училищі фізичної культури № 1 студенти складають державні екзамени. Позаду хвилювання, стурбованість.

Протягом чотирьох днів екзамен складали тридцять дев'ять студентів, оцінку “відмінно” отримали 18 осіб, що складає 46,2 % від загальної кількості, оцінку “добре” - 16 осіб, це - 41 %, оцінку задовільно - 5 осіб, це - 12,8%. Отже, якість знань складає 87,2%.

Особисто відзначились студенти відділення синхронного плавання: чемпіонки Світу Алексіїва Марина, Алексіїва Владислава, Коваленко Олександра, призерки  чемпіонату Європи Кулик Анастасія, Корнєєва Дарья.  

Також  відзначились своїми знаннями такі студенти як Файнберг Карина — відділення легкої атлетики; Дмитренко Антон — відділення водного поло; Марченко Сергій — відділення вільної боротьби.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"