тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«ЩОБ ОЛІМПІЙСЬКЕ ГАСЛО ЗАСІЯЛО ВСІМ!»

«ЩОБ ОЛІМПІЙСЬКЕ ГАСЛО ЗАСІЯЛО ВСІМ!»

«Об’єднані емоціями» – саме такий девіз озвучив організаційний комітет літніх Олімпійських ігор – 2020, повідомляє офіційний сайт цих змагань. Гасло означає, що сила спорту – це здатність об’єднувати людей через їхні емоції. Ми віримо, що незабаром настане той момент, коли люди в усьому світі захочуть поділитися своїми почуттями щодо змагань. Глядачі, які до ігор ще не були знайомі одне з одним, зберуться разом і дізнаються, що у них набагато більше спільного, ніж відмінного.

Саме у такому піднесеному настрої обʼєднаних емоціями вихованців Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 проходив перший урок 2020-2021 навчального року. Перший цьогоріч, а він же Олімпійський урок «Спорт – це моє життя!», проводили для учнів 8-А класу вихователь Кроха Р.М. та методист спортивного відділення Бузоверя О.Д. на відкритому повітрі на подвірʼї училища.

Захід мав на меті навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом. Діти із цікавістю слухали про історію світового олімпійського руху та дізнавалися про внесок співвітчизників-українців до скарбниці олімпійських досягнень і перемог, активно брали участь у вікторині «Олімпійські розумники». Цікавою була як для дітей, так і для дорослих літературна вітальня – виставка літератури на олімпійську тематику «Про Україну – сильну і спортивну», яку підготувала Бузоверя О.Д.. А розмальовка «Олімпійські ідеали», надана НОК України, без сумніву, викликали жвавий інтерес не лише наших молодших вихованців, а й дорослих.

Пам’ятаймо! У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота. І щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному з вас обов’язково її досягти! А здоровий спосіб життя, прагнення до перемоги та наполегливість відкриє шлях до здійснення мрій.

З початком нового навчального, спортивного, переможного року, наші спортсмени!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"