тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ПРАВОВА ВІКТОРИНА «ЗНАЮ ПРАВО!»

ПРАВОВА ВІКТОРИНА «ЗНАЮ ПРАВО!»

Виховання в учнів інтересу до правових знань, популяризація правових норм і законів, поглиблення знань, здобутих учнями на уроках, формування загальної правової культури учнівської молоді є однією з провідних ланок системи превентивної виховної роботи в ХДВУФК №1. Педагогічний колектив закладу вважає, що бути обізнаними щодо своїх прав та обовʼязків, умов та способів їх реалізації, захисту, повинні бути всі учасники освітнього процесу, як дорослі, так і діти. І формувати цю систему знань та навичок правової поведінки необхідно постійно, на всіх етапах життєвого та соціального досвіду вихованців.

Здобувати нові знання можна не лише під час освітніх занять. Дуже цікавими для наших дітей є різноманітні ігрові форми взаємодії. Так, для вихованців відділення вільної боротьби був проведений тематичний виховний захід у формі правової вікторини «Знаю право!». Учасники із захопленням розв’язували юридичні ситуації, надавали правову оцінку запропонованим подіям, демонстрували знання юридичних термінів.

Вікторина розпочалася конкурсом «Інтелектуальний штурм», під час якого командам необхідно було по черзі швидко відповідати на запитання без часу на роздуми. Під час конкурсу «Юридична консультація» учні мали змогу відчути себе справжніми юристами, консультуючи та надаючи правову допомогу громадянам з певного юридичного факту. Далі була гра з уболівальниками, які за правильні відповіді на запитання отримували бали з можливістю передати їх будь-якій команді. Досить цікавим був літературно-правовий конкурс, під час якого команди давали правове пояснення про ті чи інші дії героїв з відомих казок і мультфільмів. І на останок вихованці намагалися порозумітися під час конкурсу «Жаргон». Зрозуміло, що кожна вікова група, категорія людей, які потрапляють у руки криміналістів, докорінно відрізняється своєю мовою. Учасники команд спробували створити власний діалект, на якому озвучували знайомі всім слова.

Правова інформація, яка прозвучала під час вікторини, стосувалася також роз’яснення норм Конституції України, сімейного та трудового законодавства, законодавства про освіту, питань правової поведінки, булінгу в учнівському середовищі.

Правоосвітня діяльність сьогодні є одним із чинників, що визначають долю народу, країни, держави. І це не гучна фраза, а сувора закономірність. Наші діти повинні мати активну позицію в питаннях захисту особистих прав і свобод. А педагогічний колектив ХДВУФК №1 обовʼязково допоможе в цьому своїм вихованцям!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"