тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Плавання синхронне. Підсумки чемпіонату України серед юніорів

Плавання синхронне. Підсумки чемпіонату України серед юніорів

З 10 по 12 березня 2016 року в харківському басейні «Локомотив» відбувся юніорський чемпіонат України з синхронного плавання.

Участь в чемпіонаті приймали близька 100 спортсменів з Харківської, Миколаївської, Одеської областей та міста Київ.?В рідній акваторії харківські майстрині синхронного плавання здобули 4 золоті та 4 срібні медалі, я також посіли перше і друге місце в загальнокомандному заліку.

Результати змагань наших вихованок:

Соло: І місце Яна Нарєжна

ІІ місце Марта Фєдіна

Дует: І місце Яна Нарєжна - Єлизавета Яхно

ІІ місце Олександра Бурдова - Дар’я Корнєєва

Група:

І місце - команда Харківської області-1: Яна Нарєжна, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Вероніка Гришко, Олександра Коваленко, Мар’яна Сєрікова, Аліна Шинкаренко.

ІІ місце - команда Харківської області-2: Олександра Бурдова, Дар’я Корнєєва, Олександра Даниленко, Євангєліна Клименко, Євгенія Лихман, Ірина Савенко, Марта Фєдіна, Валерія Шило.

Комбінована група:

І місце - команда Харківської області-1: Яна Нарєжна, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Вероніка Гришко, Олександра Коваленко, Мар’яна Сєрікова, Аліна Шинкаренко, Валерія Бережна, Марія Якушева.

ІІ місце - команда Харківської області-2: Олександра Бурдова, Дар’я Корнєєва, Олександра Даниленко, Євангєліна Клименко, Євгенія Лихман, Ірина Савенко, Марта Фєдіна, Валерія Шило, Анастасія Кулик, Валерія Куніцина.

Даний чемпіонат був одним з етапів підготовки юніорської збірної України, яка складається зі спортсменок команди Харківська область-1, до чемпіонату Європи серед юніорів, який в червні цього року пройде в Хорватії та до юніорського чемпіонату світу, який в липні прийматиме російське місто Казань.

Вітаємо дівчат! Віримо у ваші визначні перемоги у майбутньому!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"