тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ПОРОБОК З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ»

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ПОРОБОК З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ»

На вулицях нашого міста панує осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати у Харківському фаховому коледжі спорту традиційну вже виставку-конкурс осінніх композицій, присвячену Дню працівника освіти України.

Цьогоріч виставка видалася особливою і неповторною. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів коледжу. Ніхто не залишився осторонь, усі бажаючі мали змогу продемонструвати фантазію та уміння створювати чарівні композиції.

Під час заходу панувала дружня, творча атмосфера, під час якої учасники поринули у світ прекрасного, ділилися своїми успіхами, мали змогу відчути радість спілкування та побачити зразки кращих декоративних робіт серед конкурсантів. Всі учні творчо підійшли до заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Всім своїм творінням наші вихованці вигадали креативні і красномовні назви.

Оцінювало учнівські витвори мистецтва журі зі складу адміністрації закладу та фахівців спортивно-методичної частини, яке прийшло до загальної думки, що виокремити якусь одну роботу – не вбачається можливим, всі учні впоралися, композиції вийшли яскравими та актуальними. Тому заохочувальні солодкі подарунки та значки з олімпійською символікою були розподілені між усіма учасниками.

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожна молода душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги, квіткового настрою, працьовитості та перемог у майбутніх виставках-конкурсах!

Чекаємо на чарівні роботи й у наступному році!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"