тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«ОСІННЯ ФЕЄРІЯ» (виставка-конкурс поробок з природного матеріалу)

«ОСІННЯ ФЕЄРІЯ» (виставка-конкурс поробок з природного матеріалу)

Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається парками та лісами, лоскочучи всіх їх мешканців срібними павутинками бабиного літа. Все кругом наповнилося чарівними барвами осені. Кожен учень у ці дні – в передчутті свята. Свята, готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії та уміння в поробках з природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, її запахом осінніх дарів.

1-2 жовтня у Харківському фаховому коледжі спорту відбулася традиційна виставка поробок з природного матеріалу «Осінні дарунки», присвячена святу День працівника освіти України. Хол адміністративного поверху коледжу перетворився в справжній осінній вернісаж. У цьому році виставка була особливо різнобарвною, яскравою та насиченою, адже до створення робіт долучилися не тільки учні, педагоги, а й їхні батьки та рідні. Учасники вкотре здивували своєю фантазією та майстерністю, бо кожна робота – найдивовижніший витвір мистецтва! У якості матеріалу було використано майже все, що так щиро дарує природа восени: листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти … Те, що звичайно просто лежить під ногами, руками маленьких майстрів перетворилося в справжнє чудо! Численні дитячі роботи стали об’єктами для багатьох фотосесій та селфі.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій, естетичне задоволення! Бажаємо всім подальших творчих успіхів!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"