тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

#olympicday2020ua

#olympicday2020ua
Доволі оригінально підійшли до відзначення Олімпійського дня - 2020 у Харківському державному вищому училищі фізичної культури.
Вчителі та методисти спортивних відділень перевірили себе на профпридатність і пройшли на байдарках майже марафонську дистанцію по Сіверському Донцю.
Впродовж дводенного походу педагоги училища подолали багато перекатів, невеликих порогів та завалів річки, піднялися на історичне місце Харківщини у національному парку «Гомільшанські ліси» - Козачу гору та насолодилися чудовими краєвидами з її вершини.
Приємно, що погода, яка нарешті стала нагадувати літо, сприяла відкриттю купального сезону, а рухливі ігри, шашлики, вечірні посиденьки біля багаття, світанок над річкою - позитивним емоціям, натхненню і свіжим ідеям.
Завдяки профспілці училища, яка допомогла організувати ідеальний активний відпочинок, Харківському обласному відділенню НОК України, що підтримав захід та зробив його комфортним, і, власне, самим туристам були реалізовані головні олімпійські та життєві цінності: дружба, повага, взаємодопомога та взаєморозуміння.
Всім учасникам сплаву дуже сподобався похід, тож ставимо за мету підкорення інших олімпійських вершин наступного року!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"