тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«Олімпійський тиждень»

«Олімпійський тиждень»
У Харківському державному вищому училищі фізичної культури №1 триває «Олімпійський тиждень». В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту України до закладу освіти завітала юнацька збірна команда України з волейболу, яка у цей час перебувала у Харкові на навчально-тренувальному зборі.
Напередодні виїзду у м. Хирів Львівської області на заключний етап підготовки до континентальної першості ( U-20), що відбудеться 26 вересня – 4 жовтня у чеському місті Брно, збірники взяли участь у всеукраїнському проєкті "Олімпійський урок #BeActive", який для учнів відділення волейболу організували старший тренер збірної, старший учитель зі спорту відділення волейболу Анатолій Янущик, методисти спортивного відділення Ірина Гевліч та Оксана Бузоверя.
Захід проводився з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації спортивної гри, отримання корисних порад та досвіду від провідних волейболістів України, виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.
Гравці збірної команди України, серед яких вихованці закладу освіти Трояновський Артем, Іванов Ігор, Пащенко Данило, Донець Максим провели своїм наступникам майстер - клас, у показових виступах продемонстрували техніку володіння м’ячем, поділилися секретами тактичної майстерності, спільно опрацювали ігрові командні елементи.
Після фото на згадку про захід для гостей була організована екскурсія у Зал слави коледжу. У ньому вони мали змогу переглянути світлини і короткі біографічні дані про відомих тренерів, які сприяли розвитку олімпійського руху та випускників, спортивні досягнення яких є іміджевою ознакою України на світовій міжнародній арені.
Саме тут до юної волейбольної еліти звернувся директор Юрій Назаренко. Він пригадав свій тренерський досвід під час участі в Олімпійських іграх у Пекіні та Лондоні, дав поради та настанови гравцям. В свою чергу юнацький колектив подякував організаторам заходу за запрошення, пообіцяв прикласти максимум зусиль для гідного виступу на змаганнях.
 
 
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"