тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«Олімпійське літо» в СОТ «Чайка»

«Олімпійське літо» в СОТ «Чайка»

5 липня в училищному спортивно – оздоровчому таборі «Чайка» (смт. Старий Салтів Вовчанського району Харківської області) відбувся спортивний захід «Олімпійське літо».

Свято спорту було організовано і проведено співробітниками табору за участі комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Учні та абітурієнти спортивних відділень дзюдо, велоспорту, футболу, водного поло, та волейболу училища, загалом понад 100 юних спортсменів, мали змогу позмагатися на влучність, спритність, швидкість та весело провести дозвілля.

Команди змагалися в три етапи. Першим етапом йшла спортивна естафета, в якій учасники продемонстрували всі свої навички у вправах зі спортивним інвентарем, далі - інтелектуальна вікторина на спортивну тематику.

Заключним етапом був розважальний конкурс, де вихованці співали і розповідали вірші пов’язані зі спортом.

За підсумками естафет та конкурсів перше місце посіло відділення дзюдо, друге та трете місце зайняли абітурієнти відділення футболу.

Всі учасники були нагороджені відзнаками, медалями від Харківського ОЦФЗН "Спорт для всіх" та Харківського відділення НОК України.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"