тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ІНТЕРАКТИВНА БЕСІДА «МАЙБУТНЄ ТА НАРКОТИКИ – НЕ СУМІСНІ!»

ІНТЕРАКТИВНА БЕСІДА «МАЙБУТНЄ ТА НАРКОТИКИ – НЕ СУМІСНІ!»

Сьогодні проблема поширення наркотичних засобів серед сучасної молоді набуває надзвичайної гостроти. Вживання наркотиків – реальна актуальна загроза українській нації. Недостатньо висока культура суспільства, непроінформованість призводить до зростання кількості українців, що вживають наркотичні речовини.

Подолання наркоманії залежить від позиції всього людства і ступеня усвідомлення важливості цього кожною людиною. Особливо це стосується молоді, розуміння нею своєї відповідальності за своє майбутнє, майбутнє країни, здоров’я нації, формування духовних цінностей, усвідомлення визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки кожної молодої людини.

Превентивне виховання, спрямоване на формування навичок здорового способу життя, у закладі освіти спортивного профілю займає центральну роль у всій системі виховної роботи закладу.


Так, 30 вересня 2020 року в Харківський фаховий коледж спорту вже вкотре завітали фахівці Антинаркотичного молодіжного союзу – співдружності організацій, які займаються лікуванням і реабілітацією людей, що страждають наркоманією, алкоголізмом або іншими видами залежностей, та наркотичного центру «POSITIVE». Соціальний педагог Керімов Р.В. та спеціалісти з хімічної залежності Волков М.М., Колесников А.І. провели для вихованців відділення легкої атлетики інтерактивну профілактичну бесіду антинаркотичної спрямованості щодо запобігання вживання психоактивних речовин «Майбутнє та наркотики – не сумісні!». Учні активно долучалися до обговорення актуальних питань: як уникнути спокуси вживання наркотиків, як наркотичні препарати впливають на організм людини, як діяти у разі зустрічі з людиною, яка знаходиться під впливом наркотичних препаратів та багато інших.

Після обговорення усі учасники зійшлися на думці, що найкраще вирішення проблеми поширення наркоманії, – це популяризація здорового образу життя, зокрема занять спортом.

Наркоманія породжує низку проблем, з якими самотужки не справитися. Вона руйнує людське здоров’я, родинне щастя, життя. Наркомани, як правило, стають на злочинний шлях, вони не доживають до старості. Тож чи варто створювати собі стільки проблем? У моральному, медичному, соціальному, правовому аспектах наркоманія – зло.

Будьмо здоровими разом! Займаймося спортом! Задля свого майбутнього, майбутнього своєї держави!


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"