тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«НАШІ ПРАВА – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

«НАШІ ПРАВА – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

Кожен народ любить свою батьківщину, робить усе для процвітання своєї держави, для її слави, свободи, незалежності. А ми живемо в Україні, волелюбній, мирній державі, і теж усім серцем любимо нашу милу, дорогу країну, хочемо, щоб вона стала процвітаючою, сильною, завжди була вільною і незалежною, бо всі ми громадяни нашої Вітчизни, патріоти, люблячі сини і дочки України. Наша держава має свою певну визначену територію – землю, свою мову, культуру, історію і звичаї, традиції і державні символи. А що ж є найціннішим скарбом кожної країни? Це її народ! Уся спільнота та кожна особистість окремо! Тому край важливо для кожної нації жити у злагоді й мирі, повазі один до одного. А для цього необхідно сумлінно виконувати свої громадянські обовʼязки, знати свої права, поважати права інших.

З метою більш глибокого ознайомлення учнів з їхніми правами й свободами, навчання їх правильній реалізації, виховання поважного ставлення до власної особистості та особистості інших в ХДВУФК №1 для вихованців відділення футболу був проведений правовий брейн-ринг «Наші права – щасливе дитинство». Педагоги разом з учнями обговорювали права й свободи дітей, визначені Конституцією України, Конвенцією про права дитини, торкалися питань історії її підписання, знайомилися з місією Міжнародної організації ООН, повторювали правові засади загальнолюдської комунікації у правовій державі, говорили про толерантність, нетерпимість та неприпустимість булінгу і мобінгу у стосунках. І невеличка приємність – усі учасники наприкінці заходу отримали заохочувальні солодкі подарунки.

Поважайте й любіть своє оточення, близьких та друзів! Ставтеся до людей так, як би хотіли, щоб вони ставилися до вас! Не принижуйте гідності жодної людини! Поводьтеся так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав інших людей! Будьте толерантними! Дотримуйтеся норм моралі та правил поведінки, прийнятих у суспільстві! Намагайтеся не створювати ситуації, які призводять до порушення закону! Поважайте співрозмовників, коректно і тактовно висловлюйте свої думки, давайте нагоду висловитися кожному,не навʼязуйте своїх поглядів іншим, якщо вони з ними не згодні!

Дотримання правил дружнього співіснування не таке вже й важке. Пам’ятаймо: наші права не повинні порушувати права інших! Отже, наші права – це не лише щасливе дитинство, а й благополуччя дорослого майбутнього.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"