тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

НАРАДА ВИКЛАДАЧІВ І-ІІ курсів

НАРАДА ВИКЛАДАЧІВ І-ІІ курсів

04.06.2020 відбулась нарада викладачів І-ІІ курсів на тему: «Планування освітньої діяльності з підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра».


На нараді був присутній директор закладу Назаренко Ю.В. та викладачі І-ІІ курсів.

Розглядались наступні питання:

  1. Планування освітньої діяльності з підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

    1. Про внесення змін до Навчального плану спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

    2. Розгляд Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 

№ 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2», із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ.

    1. Освіта вже не буде такою, як раніше. Що зміниться? Якими можуть бути наслідки пандемії?

    2. Про попередню тарифікацію викладачів у 2020/2021 навчальному році.

  1. Про вступну кампанію 2020.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Федунова О.В. доповіла присутнім про зміни Навчального плану, які розроблені з урахуванням чинного законодавства України та в результаті громадського обговорення серед педагогічних працівників закладу, студентів та їх батьків.

Далі Федунова О.В. розповіла про резонанс, викликаний у суспільстві нормою Постанови КМУ № 211 щодо питання обмежень стосовно осіб пенсійного віку.

 Також висвітлено питання про головні зміни, що чекають на освіту після карантину, які були оголошені на Всесвітньому економічному форумі: глобалізація освіти; переосмислення ролі викладача; навчання молоді життєво важливим навичкам, необхідним для майбутнього; використання різноманітних технологічних засобів для дистанційного навчання студентів.

Федунова О.В. ознайомила присутніх з попередньою тарифікацією викладачів.

Методист навчальної частини Дусь Г.Ф. розповіла присутнім про моніторинг навчальних дисциплін з питання дистанційного навчання у період карантину, а саме – про використання викладачами різних онлайн платформ навчання: веб-сервіс Googl Класс, платформи Zoom та Googl Meet, Moodl.

Викладач навчальних дисциплін «Педагогіка» та «Економічна теорія» Гуцан Т.Г. запропонувала створення міні-тренінгів з метою опанування нових технологій дистанційного навчання, також вона внесла пропозицію щодо використання інтернет-технологій для проведення заходу Дня відкритих дверей.

Наприкінці наради виступив директор ХДВУФК № 1 Назаренко Ю.В., який закликав викладачів адаптуватись до вимог сьогодення та подякував за плідну роботу протягом навчального року.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"