тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«МІЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДРУГ» (Всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, що опинилися на самоті)

«МІЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДРУГ» (Всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, що опинилися на самоті)

Ми всі дотримуємося карантину, щоби захистити себе та близьких. Навіть зараз, коли карантинні заходи були помʼякшені, ми намагаємося менше бачитися один з одним та залишатися вдома.

А чи замислювалися ви, що є люди, які роками живуть у такому «карантинному» режимі». У них немає тисячі друзів у соцмережах, вони не слідкують за життям сотень із них та не комунікують щодня із десятками знайомих. У них немає інтернету, а контакт зі світом забезпечують стаціонарний телефон, дротове радіо та телевізор. Як вам такий карантин? Коронавірус активізував проблему соціальної ізоляції.

Всеукраїнський проєкт «Мій телефонний друг» дружньої підтримки та інформування людей, які опинилися на самоті, створений Українською Волонтерською Службою та Дитячим фондом ООН (UNICEF) в Україні. Волонтери проєкту телефонуватимуть тим, хто цього зараз потребує найбільше: людям літнього віку, людям із інвалідністю, батькам-одинакам, сімʼям з малолітніми дітьми. Вони ділитимуться корисною, якісною та перевіреною інформацією або просто дізнаватимуться, як у них справи.

«Мій телефонний друг» кидає виклик зростаючій самотності та надає молодим людям ще одну можливість долучитися до боротьби з наслідками пандемії коронавіурсу. Кожен і кожна може стати співрозмовником, якого людям іноді вкрай не вистачає. Проєкт триватиме впродовж літа. Під час нього волонтери отримуватимуть корисний досвід, а самотні люди будуть раді новому знайомству та дружній підтримці.

Телефонне волонтерство – найлегший спосіб допомогти тим, хто дійсно цього потребує, а водночас і найбезпечніший у часи пандемії.

Отже, якщо ти бажаєш долучитися до ініціативи, то ознайомитися з умовами та зареєструватися можна на офіційному сайті проєкту за посиланням https://befriend.volunteer.country/. Як це працює: реєструєшся у волонтери, проходиш короткий онлайн-курс, обираєш свого телефонного друга чи подругу, щотижня спілкуєшся зі своїм «телефонним другом».

Година вашого часу щотижня допоможе покращити життя людей, які втратили соціальні контакти. Але і формальні відзнаки не будуть зайвими. Тому усім причетним підготовлені цікаві онлайн-зустрічі, вікторини та челенджів, а наприкінці програми – отримання сертифікату із підтвердженням волонтерського досвіду.

Не вагайся! Ти можеш бути корисним!


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"