тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Легка атлетика. Міжнародна матчева зустріч

Легка атлетика.  Міжнародна матчева зустріч

27 лютого, у Мінську (Білорусь) відбулась міжнародна матчева зустріч U20 з легкої атлетики. Участь у ній взяли спортсмени шести команд – України, Білорусі, Франції, Латвії, Литви та Туреччини.

У складі збірної команди України в змаганнях брали участь студенти відділення легкої атлетики Чорний Анатолій, Манжай Дмитро та Маляренко Олена.

За підсумками змагань АНАТОЛІЙ ЧОРНИЙ став переможцем змагань у бігу на 60 метрів та у складі команди в змішаній естафеті 4Х200.

Флеш-інтерв'ю Анатолія:


- Для мене це взагалі найперший старт за кордоном. Взагалі найперший! Я їхав і очікував особистого рекорду! Це було одне з моїх найкращих виступів. Суперники теж приїхали серйозні. Величезне спасибі Білоруській федерації за те, що нас так комфортно розмістили. Якби не ці умови, я б так не пробіг, чесно! Відчувається, що манежу два роки. Бракує, наприклад, виходу з колрума по гумі. Доводиться перевзуватися. А взагалі манеж дуже подобається - красивий, великий, просторий! Є чим дихати. Мені сподобалося, як я вийшов зі старту. Але, на жаль, були якісь затримки - фальстарт. Слава Богу, нікого не зняли. Перший старт був ще кращим. Був би ще краще час ... Але я і так задоволений! Дуже радий!

У штовханні ядра ДМИТРО МАНЖАЙ відправив снаряд на позначку 17,53 м та здобув бронзову нагороду.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда України з результатом 117 очок, друге місце зайняла команда Білорусі з результатом 115 очок, на третьому місці - команда Франції з підсумковим показником 91 очко.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!

Бажаємо подальшого спортивного зростання!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"