тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Легка атлетика. Чемпіонат України серед юнаків в приміщенні

З 27 по 29 січня в Сумах відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Участь у змаганнях взяли близько 700 атлетів 2003 року народження та молодше з 25 регіонів країни.
Вихованка відділення легкої атлетики ХДВУФК №1 Анастасія Матузна з сумою 4034 очки у п’ятиборстві встановила юнацький рекорд України для приміщень! Ще одна легкоатлетка училища Яніна Юрченко виборола дві нагороди: золоту - в бігу на дистанції 60м (7.76 сек.) та срібну - біг на 200м (25.58 сек.).

Бронзовими призерами стали:
- Євгенія Близнецова - біг на 60м (7.92 сек.)
- Артем Онищенко - біг на 3000м (9:21.46)
- Самуель Едокпаі – стрибки у довжину (6.88 м)
-
Збірна Харківської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись лише легкоатлетам Києва. Третє місце посіли спортсмени Донецької області.

Додамо, що за рішенням тренерсько-методичної ради Анастасію Матузну було номіновано на звання кращого спортсмена січня.