тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

Всесвітня організація охорони здоров’я періодично здійснює моніторинг різних аспектів поведінки школярів, які мають безпосередній вплив на їх здоров’я. Одним з багатьох напрямків дослідження є булінг. У 2019 році Україна внесла зміни до законодавства щодо міри покарання за здійснення та замовчування чи прикриття фактів булінгу.

На даний момент тема булінгу є надзвичайно актуальною. У наш час це явище стає все більш глобальним та масовим. Варто зауважити, що саме заклад освіти забирає більшу частину часу дітей та підлітків. Адже, саме у ньому молодь не тільки отримує знання, але і соціалізується, розвивається, проходить етапи становлення особистості та пізнання самого себе. Потрібно створювати відповідне сприятливе середовище не тільки для боротьби з такою проблемою як булінг, але і для запобігання появі проявів відповідної поведінки.

Реалізуючи Загальнонаціональний правопросвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках інформаційної кампанії Міністерства юстиції #СтопБулінг, у Харківському фаховому коледжі спорту вихователями Морозовою С.В. та Крохою Р.М. з учнями 11-Г та 8-А класів був проведений круглий стіл «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». Метою заходу було: ознайомити учасників зі статистикою звернень про булінг в Україні та українських школах, обговорити види та прояви булінгу, ознайомити учнів з адміністративною відповідальністю за прояви булінгу згідно нового закону про протидію булінгу, виробити план спільної стратегії протидії явищу булінга у закладі.

Робота з учнівською молоддю завжди досить важка та напружена. Адже, не можна розглядати молодь крізь призму однієї групи людей. Кожна група завжди буде мати істотні відмінні ознаки, а з року в рік такі групи будуть трансформуватися повністю. В наш час швидкої зміни ідеалів та стандартів поведінки учнівська молодь – це перша група людей, які підтримує їх та впроваджує у повсякденне життя. Тому формування гуманістичних цінностей у закладі освіти – пріоритетне завдання виховання.

Булінг – дуже гостра і важлива проблема суспільства. Найголовніше памʼятати: ми всі – учасники процесу булінгу:чи як агресор, чи як жертва, чи як спостерігач. І ми маємо про це говорити, маємо діяти, а не стояти осторонь! Буде набагато ліпше, якщо люди замість булінгу робитимуть щось добре один для одного!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"