тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. Підсумки 9 туру ДЮФЛУ

Футбол. Підсумки 9 туру ДЮФЛУ

В останній ігровий день першого кола змагань усі команди ХДВУФК №1 pустрічались зі столичною ДЮСШ-15. Результати були показані прямо протилежні до попередніх – тепер за честь навчального закладу постояла команда 2003 р.н. Іншим не вдавалось поповнити очкову скарбничку.

ДЮСШ-15 Київ - УФК-Олімпік-2000 - 2:0 (2:0)

Склад: Гребенюк, Рибіков, Скоріно, Долгий, Агапов, Халютін (Супрун, 76), Ляницький, Воловик, Погребний (Зосіменко, 64), Коваленко, Плічко.

Найстарша команда школярів не зуміла на тому ж високому рівні, що й попередні зустрічі, зіграти цього разу. До того ж, захопившись атакою, харків’яни пропустили швидкий гол. Згодом у рівній боротьбі практично без гострих моментів ДЮСШ-15 забила вдруге. Фізичних сил явно більше було у гостей, що проявилось у вигляді великого тиску та низки змарнованих епізодів, яких би вистачило, як мінімум, на нічию. Втім, це був явно не день підопічних Олега Стороженка, і вони втратили третю позицію, опустившись на одне місце.

УФК-Олімпік-2001 – ДЮСШ-15 Київ - 0:2 (0:0)

Склад: Тарасов, Анікєєв, Кудін, Приходько, С. Топчій, Попов (Каніщев), Скляр (Лозний), Пікалов (Чіонг), Дойчев (Вєтров), Шафієв, Цимбал.

Перш половина гри проходила за переваги УФК, але двічі на заваді забитому м’ячеві ставав власний брак та складні погодні умови – на засніженому полі технічні здібності зводились нанівець. А от у другій 40-хвилинці доволі швидко арбітр призначив пенальті у наші ворота, за влучання у руку гравцеві, який просто послизнувся. Реалізований 11-метровий підкосив віру у свої сили хлопцям під керівництвом Сергія Деркача та Дмитра Крамчанінова, а друге взяття воріт Данила Тарасова і зовсім поставило хрест на надіях відігратись.

ДЮСШ-15 Київ - УФК-Олімпік-2002 - 7:1 (5:1)
Гол у складі УФК забив Богдан Пісоцький, 31 (з пенальті).

Склад: Абанін (Яковлев, 63), Нагнойний, Ткаченко, Пісоцький, Толокньов, Люльченко (Мухаматгалєєв, 43), Савенко (Полянський, 43), Книш (Багачанський, 25), Гранкін (Гаврилюк, 36), Поваляєв (Сінельников, 25), Сивоконь (Рогулін, 27).

Про певний ігровий спад можна було здогадуватись і у деяких попередніх турах, проте у Вишневому, де проводить домашні ігри ДЮСШ-15, це було надто яскраво помітно. Кілька хвилин на рівних, потім необов’язковий пропущений гол. А коли господарі не зупинились і подвоїли перевагу, для харків’ян почався суцільний жах, який дещо був розбавлений хорошою комбінацією. Вона завершилась порушенням у штрафному майданчику і забитим пенальті. На жаль, на цьому звитяги команди Артема Черняєва завершились. Це найболючіша поразка цього колективу за півтора роки існування.

УФК-Олімпік-2003 – ДЮСШ-15 Київ - 4:0 (3:0)

Голи: Владислав Фархадов, 46 (з пенальті), Єгор Віник, Ігор Неледва, Давид Калашник.

Склад: Іванюк (Гончар), Шишко (Ліман), Клочко, Баранець, Товкач, Фархадов (Болотін), Левченко, Мельниченко (Калашник), Короткий (Омельченко), Віник Лисенко, Неледва (Пасічник).

Олександр Скачко зумів переконати гравців, що попередня невдача – не привід засмучуватись, а самі 8-класники за всіма параметрами переграли гостей з Києва, відправивши до воріт гостей три м’ячі ще у першій половині зустрічі. Порушення правил проти Олександра Короткого не залишилось без покарання після удару з позначки Владислава Фархадова. Індивідуальні здібності Єгора Віника та Ігоря Неледви довели справу до великого рахунку. У другому таймі господарі не зупинились, а Давид Калашник на добиванні поставив крапку у головних подіях цього поєдинку.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"