тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. Підсумки 8 туру зимового чемпіонату області

Футбол. Підсумки 8 туру зимового чемпіонату області

24 березня за участі 11-класників ХДВУФК №1 відбулась гра 8-го, передостаннього за календарем, туру групового турніру для найкращих дорослих колективів області. Черговим суперником наших хлопців виступав ФК «Константівка».

Результат матчу:

УФК-1999 – ФК «Константівка» – 2:1

Голи у складі учнів училища провели Максим Ізюмцев та Владислав Вакула.

Певним чином на хід матчу вплинула погода, яка заважала швидкісним та технічним якостям представників училища, адже за цими компонентами вони переважали гостей. Кілька моментів були необачно загублені, однак останній відрізок протистояння довів, хто насправді сильніший. Перший забитий м’яч передчасно розслабив хлопців, за що настало покарання, і опонент з пенальті зрівняв рахунок. Проте гравці УФК вчасно зібрались і за 3 хвилини до фінального свистка оформили чергові 3 очка до турнірної таблиці.

2 квітня черговим іспитом для представників ХДВУФК №1 має стати зустріч з дублюючим складом ФК «Металіст» - одним із незаперечних лідерів на цьому рівні.

Бажаємо команді під керівництвом Олександра Скачка чергових успіхів та вдалої підготовки до квітневих матчів Чемпіонату України серед команд ДЮФЛУ!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"