тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. Підсумки 5 туру ДЮФЛУ

Футбол. Підсумки 5 туру ДЮФЛУ

Вдома перемога з великим рахунком та результативна нічия проти «Кременя», в гостях дві поразки від «Ворскли» без забитих м’ячів – такі підсумки чергових поєдинків команд ХДВУФК №1 проти представників Полтавщини, які відбулись 8 жовтня.

УФК-Олімпік-2000 – Кремінь Кременчук - 3:0 (0:0)

Голи: Максим Коваленко, 46, 50; Ігор Плічко, 51.

На 9-й та 64-й хвилинах гравці «Кременя» не реалізували пенальті.

Склад: Гребенюк, Зосіменко (Гресько, 80), Долгий, Скоріно, Агапов, Рибіков (Постольний, 68), Ляницький, Халютін (Супрун, 78), Воловик (Погребний, 70), Коваленко (Микитенко, 79), Плічко.

Поєдинок гравців Олега Стороженка та Андрія Огієнка складався з двох нерівнозначних таймів. У першому гості мали певну перевагу за справжніми нагодами, щоб відзначитись. Щоправда, сюди входить і безпідставно призначений пенальті у наші ворота, з яким чудово на останньому рубежі впорався Кирило Гребенюк, і дальній удар у стійку воріт. Харків’яни також могли забивати, але значно краще вони заграли після перерви. За нетривалий відрізок Максим коваленко використовував передачі Ігоря Плічка, Олега Воловика та власне вміння. Довершив справу відмінним пострілом метрів з 18-ти у «дев’ятку» Ігор Плічко, якому асистував Нікіта Скоріно. У час, що залишився, Кирило Гребенюк знову відмінно зреагував на ще один 11-метровий удар у виконанні кременужан.


Ворскла Полтава - УФК-Олімпік-2001 - 2:0 (1:0)

Склад: Жилін, С. Топчій, Чалий, Приходько, Степаненко (Вєтров), Дойчев (Пікалов), Каніщев (Скляр), Попов, Чіонг, Цимбал, Шафієв.

Для колективу Сергія Деркача та Дмитра Крамчанінова знову невдалими вийшли перші хвилини зустрічі, коли «Ворскла» зуміла провести швидкий гол, чим зробила подальші події зручними для себе. Гості прагнули відповісти, двічі влучали у поперечину, стільки ж воротар полтавчан реагував на дальні удари, але рахунок не змінювався аж до компенсованого часу. У другій половині гравці училища переважно могли розраховувати на стандартні положення. Корективи у гру внесли чергові дві травми наших футболістів, а крапку у зустрічі суперник поставив вже на доданих хвилинах другого тайму. Для харків’ян поки що результат невтішний – п’ять поразок у 5-ти турах.

УФК-Олімпік-2002 – Кремінь Кременчук - 1:1 (1:1)

Гол за УФК забив Нікіта Кулалаєв, 26.

Склад: Абанін, Полянський (Багачанський, 36), Савенко, Ткаченко, Толокньов, Нагнойний, Книш, Люльченко, Гранкін (Рогулін, 42), Кулалаев, Поваляєв (Гаврилюк, 36).

Після переконливого гостьового виграшу у цього ж опонента у завершальному поєдинку попереднього сезону, мабуть, у діях господарів мала місце певна недооцінка. Тому «Кремінь» швидко повів у рахунку після реалізованого виходу сам на сам. Ближче до екватора зустрічі Нікіта Кулалаєв завершив влучним ударом швидку багатоходову комбінацію, розіграну в один дотик. У другій 35-хвилинці перевага як ігрова, так і за конкретними гольовими нагодами для гравців Артема Черняєва була незаперечною. Щонайменше 5 стовідсоткових нагод було змарновано, у тому числі, і під час фінального штурму – останнім міг принести перемогу партнерам Іван Ткаченко, проте удар головою капітана харків’ян прийняла на себе поперечина воріт гостей.

Ворскла Полтава - УФК-Олімпік-2003 - 1:0 (0:0)

Склад: Іванюк, Товкач, Шишко, Баранець, Короткий, Віник (Лисенко; І. Топчій), Фархадов, Левченко (Омельченко), Клочко (Калашник), Мельниченко (Ліман), Неледва.

Наймолодші гравці ХДВУФК №1 зустріли серйозний опір з боку більш зіграного супротивника – гравці «Ворскли» виступають разом вже кілька років. Саме господарі у першому таймі частіше перебували з м’ячем, однак м’ячі у сітку не залітали. Після зміни воротами вже гості спробували більше атакувати, але з цього вийшов зворотний ефект, коли власні помилки у центрі поля та на слизькому у районі власного воротарського майданчика дали змогу полтавчанам провести переможний гол.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"