тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Футбол. Підсумки 4 туру ДЮФЛУ

Футбол. Підсумки 4 туру ДЮФЛУ

З 4-х матчів, проведених командами ХДВУФК №1 у перший день жовтня, переможним виявився лише полтавський поєдинок для вихованців Артема Черняєва, гравців 2002 р.н. Інші команди поступились своїм суперникам з «Ворскли» та «Динамо».

Ворскла Полтава - УФК-Олімпік-2000 - 2:0 (1:0)

Склад: Гребенюк, Зосіменко, Долгий, Скоріно, Агапов, Рибіков (Погребний, 62), Ляницький (Микитенко, 80), Халютін (Постольний, 75), Воловик (Гресько, 80), Коваленко, Плічко.

Колектив під орудою Олега Стороженка та Андрія Огієнка у першому таймі змагався не лише проти господарів, але і проти сильного вітру та вкрай упередженого суддівства. Однак гол було пропущено без допомоги сторонніх сил – відмінну передачу колишнього одноклубника Андрія Гончаренка, який зараз грає за «Ворсклу», його нові партнери використали. А у другому таймі після надуманого стандартного становища на харківські ворота і помилки нашого голкіпера рахунок подвоївся. Запасу, аби виправити ситуацію, у гостей не виявилось.


УФК-Олімпік-2001 – Динамо Київ - 0:7 (0:1)

Склад: Жилін, Приходько, Кудін (Каніщев), Чалий, С. Топчій, Попов, Степаненко (Шафієв), Дойчев, Чіонг (Лозний), Скляр, Цимбал.

На матч Сергієм Деркачем та Дмитром Крамчаніновим було заявлено лише 16 гравців, з яких троє – воротарі. За умов великої кількості травмованих і хворих, а також сили чинних чемпіонів України у цій віковій категорії, харків’яни обрали захисну тактику 4-5-1. І перший тайм, за єдиним винятком, був проведений, принаймні, на власній половині поля гідно. А от після настання другої 40-хвилинки і швидко пропущеного другого м’яча, гра господарів остаточно розклеїлась. Спроби піти в атаку до бажаних наслідків не призвели, а контрвипади киян ще 5 разів завершувались успішно саме для суперника.

Ворскла Полтава - УФК-Олімпік-2002 - 0:1 (0:0)

Гол: Кирило Книш, 40.

Склад: Абанін, Толокньов, Пісоцький (Синельников, 46), Ткаченко, Полянський (Савенко, 23), Нагнойний, Книш, Гранкін (Гаврилюк, 54), Мухаматгалєєв (Люльченко, 51), Кулалаєв, Поваляєв (Сивоконь, 66).

Учні ХДВУФК №1 помітно переважали «Ворсклу» до перерви. Повністю володіючи центром поля, легко руйнуючи нечасті походи вперед супротивника, наші гравці не так часто виходили самі на завершальний удар. Тому у першому таймі голів забито не було. Компенсували гості цей недолік на 5-й хвилині другої половини зустрічі, коли Кирило Книш вдало зіграв на підбиранні та, як виявилось згодом, зробив вирішальний удар низом з середньої дистанції. Щоправда, на останніх хвилинах шанси відзначитись мали обидві сторони – як УФК-«Олімпік» збільшити відрив, так і полтавчани відновити рівновагу. Проте багатий на емоції ендшпіль поєдинку протокольні цифри не змінив.

УФК-Олімпік-2003 – Динамо Київ - 0:3 (0:2)
Склад:
Іванюк (Панченко), Товкач, Шишко, Баранець, Короткий, Віник (Омельченко), Фархадов (Ліман), Левченко (І. Топчій), Клочко (Калашник), Мельниченко (Лисенко), Неледва.

Інших пояснень, окрім магічного імені клубу гостей та зайвого хвилювання у стартовий відрізок зустрічі, для двох перших голів, відправлених у ворота представників училища, не існує. Варто зазначити, що «Динамо» реалізувало практично усі гольові нагоди, тим самим довівши більш високий рівень зіграності та технічної оснащеності на сьогоднішній день. Після відпочинку столична команда ще раз скористалась розгубленістю харків’ян, змусивши гравців під керівництвом Олександра Скачка визнати першу поразку у сезоні.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"