тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. Підсумки 10 туру ДЮФЛУ

Футбол. Підсумки 10 туру ДЮФЛУ

Без перерви після завершення першого кола розпочалось друге. 5 листопада вперше у поточному сезоні всі 4 команди ХДВУФК №1 здобули по 3 очки. Перевагу над представниками черкаського «Дніпра-80» кожен колектив вимірював різницею у 2 м’ячі. Найбільшою інтригою було протистояння 9-класників, де харків’яни проявили волю до перемоги.

Дніпро-80 Черкаси - УФК-Олімпік-2000 - 0:2 (0:2)

Голи: Максим Коваленко, 7; Євген Ляницький, 28.

Склад: Кузьмін, Рибіков (Супрун, 66), Скоріно, Долгий, Агапов, Халютін (Зосіменко, 26), Ляницький, Воловик, Погребний (Арутюнов, 78), Коваленко, Плічко (Микитенко, 80+4).

Важка дорога, неякісний газон та сумнівне суддівство не завадило харків’янам вже до перерви двічі вразити ворота господарів. Чим практично вирішили долю поєдинку. Спочатку Максим Коваленко відзначився 10-м м’ячем у 10-ти зустрічах, проявивши неабияке гольове чуття та ведучи боротьбу в тій ситуації до останнього. Згодом знадобився розіграш штрафного, внаслідок якого капітан команди Євген Ляницький встановив підсумок гри. До речі, саме автор другого влучного удару став найкориснішим та найактивнішим серед своїх партнерів. Друга половина нічого суттєво змінити вже не змогла.


УФК-Олімпік-2001 - Дніпро-80 Черкаси - 2:0 (2:0)
Голи
забили Сергій Топчій, Данило Цимбал.
Склад: Жилін, Анікєєв, Приходько, С. Топчій, Пікалов, Попов (Кудін), Дойчев (Лозний), Скляр, Вєтров (Фрунташ), Цимбал, Шафієв (Чіонг).

Другий переможний поєдинок у сезоні для 10-класників збігся у часі та події з симетричним реваншем у Черкасах від цього опонента. Цього разу особливо нервувати не довелось. Не обійшлось і без щасливого збігу обставин. Зокрема, перше взяття воріт від захисника Сергія Топчія стало можливим завдяки очевидному рикошету від голови захисника. Пізніше вагоме слово сказав найкращий бомбардир господарів. Данило Цимбал відгукнувся на діагональ та з незручного становище закріпив перевагу УФК. Контроль за усіма головними показниками зберігався і після зміни воротами, проте до великої переваги справа не дійшла.

Дніпро-80 Черкаси - УФК-Олімпік-2002 - 1:3 (1:1)

Голи: ???, 7 – Богдан Пісоцький, 21; Богдан Люльченко, 55; Кирило Книш, 65.

Склад: Яковлев (Абанін, 36), Нагнойний, Ткаченко, Сінельников, Толокньов, Люльченко (Мухаматгалєєв, 67), Багачанський (Зайцев, 61), Книш, Рогулін (Гранін, 44), Пісоцький, Поваляєв (Гаврилюк, 49).

Поки представники училища пристосовувались до умов гостьового матчу, «Дніпро-80» провів кілька небезпечних проривів та один з них використав. Лише після цього наша команда перейшла великими силами до володінь черкаського воротаря. Але до перерви зуміла лише зрівняти цифри гри. Свої бомбардирські якості використав Богдан Пісоцький. Після нетривалого відпочинку вже залишалась одна інтрига – коли саме харків’яни вийдуть вперед, адже сили тепер були неспівставними. Зрештою Богдан Люльченко вперше у сезоні відзначився голом, який став переможним. А довершив раніше розпочате чудовим дриблінгом із влучним завершенням Кирило Книш.

УФК-Олімпік-2003 - Дніпро-80 Черкаси - 2:0 (0:0)
Голи
забили Євгеній Мельниченко, Ігор Неледва.
Склад: Іванюк, Шишко, Клочко, Баранець, Товкач, Фархадов, Левченко (Ліман), Мельниченко (Лисенко), Короткий, Віник (Калашник), Неледва (Болотін).

Домашній успіх 8-класників виявився більш складним ніж гра на старті змагань. Звинувачувати за витрачені нерви можна лише власну не реалізацію, адже з 6-ти чудових моментів до перерви жоден так і не був доведений до логічного завершення. Але у другій 30-хвилинці все стало на свої місця. Доволі швидко Євгеній Мельниченко та Ігор Неледва зняли напругу. До речі, саме ці виконавці відзначались у першому колі під час гостьового протистояння цих же супротивників. Вдруге поспіль тренерські перестановки за позиціями у перевіреному складі дозволяють вигравати без пропущених м’ячів.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"