тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. Підсумки 1 туру ДЮФЛУ

Футбол. Підсумки 1 туру ДЮФЛУ

10 вересня розпочався черговий чемпіонат у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Три перемоги та одна поразка – такий старт видали команди ХДВУФК №1 у сезоні 2016/17. Вдома за дві зустрічі харків’яни сумарно відправили гостям з «Дніпра-80» 5 м’ячів без будь-якої відповіді. А от на полі того ж суперника у Черкасах представники інших вікових категорій обмінялись перемогами.

УФК - Олімпік-2000 - Дніпро-80 Черкаси - 2:0 (2:0)

Голи: Ігор Плічко, 7; Максим Коваленко, 30 (з пенальті).

Склад: Кузьмін, Супрун, Долгий, Скоріно, Агапов (Микитенко, 72), Халютін, Погребний (Ляницький, 51), Воловик (Гресько, 75), Рибіков (Бараненко, 59), Коваленко, Плічко.

Команда майбутніх випускників під орудою Олега Стороженка та Андрія Огієнка ще у першому таймі вирішила, що саме їй бути переможницею, провівши без докладання великих зусиль два м’ячі, які стали наслідком затяжного рейду Ігоря Плічка та використаного виходу сам на сам, а також пенальті – його сам заробив та сам виконав Максим Коваленко. З точки зору видовищності та створених моментів біля воріт черкащан друга 40-хвилинка була куди більш багатою на події, моменти, удари. Єдиний недолік – нульова реалізація власних моментів. Проте переможний старт було покладено із помітним запасом міцності.


Дніпро-80 Черкаси - УФК-Олімпік-2001 - 2:0 (0:0)

Голи забиті на 43-й та 56-й хвилинах.

Склад: Тарасов, Приходько, Кудін, Чалий (С. Топчій), Степаненко, Каніщев (Скляр), Попов, Пікалов (Вєтров), Дойчев, Цимбал (Чіонг), Шафієв (Трубніков).

Наставники нашої команди 10-класників Сергій Деркач та Дмитро Крамчанінов повністю передбачили тактичний малюнок гри. Попри гостьовий статус, харків’яни весь матч володіли територіальною перевагою, але на шляху до того, що відобразити це у протоколі зустрічі, їм здебільшого не вистачало то останнього пасу, то завершального удару. Також відчувалась відсутність травмованих Іллі Фрунташа та Богдана Анікєєва. Зламним виявився початок другого тайму, коли зіткнення наших голкіпера та захисника скористався один з гравців «Дніпра-80» та відкрив рахунок ударом у порожні ворота. Коли ж невдовзі рахунок подвоївся після ще однієї нечастої атаки супротивників, то гра практично завершилась, адже опонент вдався до відвертого затягування часу. Та й морально зламати опір незручного суперника було вже непросто.

УФК-Олімпік-2002 - Дніпро-80 Черкаси - 3:0 (1:0)

Голи: Нікіта Кулалаєв, 8, 40; Нікіта Поваляєв, 46.

На 45-й хвилині Кирило Книш не реалізував пенальті.

Склад: Абанін (Яковлєв, 54), Толокньов (Зайцев, 42), Пісоцький, Ткаченко, Полянський, Савенко (Книш, 36), Багачанський (Нагнойний, 36), Гранкін (Гаврилюк, 47), Люльченко (Сивоконь, 50), Кулалаєв (Мухаматгалєєв, 53), Поваляєв.

Гра новоспечених 9-класників розпочалась за прикладом на два роки старших товаришів, які перед цим завершили своє протистояння – а саме зі швидкого голу. Причому представники ХДВУФК №1 могли ще раніше забивати, однак поклав початок перемозі найкращий бомбардир команди попереднього сезоні Нікіта Кулалаєв. Він же подвоїв перевагу, але чекати цього довелось довго, включаючи перерву. Після відпочинку взагалі у діях підопічних Артема Черняєва було вже більше конструктивну. Як наслідок, і великий рахунок – окрім голу новачка Нікіти Поваляєва, господарі змарнували 11-метровий удар, а також кілька моментів з гри. Серед тих гравців, які не відзначались голами, найбільший внесок у перемогу вніс Микита Гранкін.

Дніпро-80 Черкаси - УФК-Олімпік-2003 - 0:3 (0:1)

Голи: Євгеній Мельниченко, Ігор Неледва та Олександр Короткий.
Склад: Іванюк (Панченко), Товкач, Шишко, Баранець, Короткий, Віник (Лисенко), Левченко (Лиман), Фархадов (І. Топчий), Калашник (Омельченко), Мельниченко (Клочко), Неледва.

Дебют новоствореної команди зусиллями Олександра Скачка вийшов не дуже простим – ти цінніша перемога із цілком переконливим результатом. І 8-класникам також став у пригоді м’яч, проведений Євгенієм Мельниченком у стартові хвилини поєдинку. Остаточно довели свою силу гості у другій половині матчу. Причому знову не обійшлось без голу найкращого бомбардиру передсезонного турніру Ігоря Неледви – він, до речі, вийшов на полі і допоміг партнерам, незважаючи на травму. Остаточну крапку у головних подіях поставив Олександр Короткий – цей гравець однаково плідно зарекомендував себе на лівому фланзі як оборони, так і півзахисту. Окрім трьох голів, ще тричі «Дніпро-80» рятувався від більших неприємностей за допомогою каркасу власних воріт.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"