тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. 5 тур ДЮФЛУ

Футбол. 5 тур ДЮФЛУ
Під час поєдинків 6 жовтня гравців ХДВУФК №1 переконливу перемогу футболістів випускного класу не зуміли підтримати молодші товариші.

УФК-Олімпік-2002 – ДЮСШ-1-Кривбас Кривий Ріг – 9:1 (4:0)

Голи: Федір Сивоконь, 8, 74; Владислав Мухаматгалєєв, 35, 55, 82; Максим Багачанський, 42-пен, 44, 68; Денис Нагнойний, 81 – ???, 50.

Склад: Середнюк (Муравйов, 46), Осмоловський, Нагнойний, Туппол (Мазур, 75), Новиков, Кушниір (Скромінський, 71), Багачанський, Мухаматгалєєв, Гранкін (Кігурадзе, 46), Сивоконь (Савенко, 77), Логвіненко (Пісоцький, 65).


За усі попередні прикро втрачені очки свою спортивну злість учні 11-го класу вимістили на гостях цього разу. Ігрова та територіальна перевага господарів не викликала жодного сумніву, що і втілилось у перший забитий м’яч: Федір Сивоконь давно не відзначався до цього в офіційних зустрічах. Потім деякий час пішов на боротьбу із самими собою, адже створені нагоди не використовувались, а незрозуміла розслабленість на власній половині поля призвела до двох небезпек у відповідь. Нормалізувалось усе в останню десятихвилинку перед перервою, коли «Олімпік» ще тричі відзначився. Перевагу у 4 м’ячі у другому таймі було подвоєно, хоча «Кривбас» і зумів одного разу відповісти. По хет-трику собі в актив внесли Максим Багачанський та Владислав Мухаматгалєєв, дублем заспокоївся Федір Сивоконь, а ще раз голом відзначився захисник Денис Нагнойний.


УФК-Олімпік-2003 – ДЮСШ-1-Кривбас Кривий Ріг – 0:3 (0:0)

Голи: ???, 48; ???, 65; ???, 74.

Вилучений Горяінов, 66.

Склад: Б. Іванюк, Товкач, Баранець, Шишко, Нєіло, Левченко (Бец, 70), Несов, Короткий (Ганько, 39), Неледва, Горяіинов, Федоров (Плотников, 51).


Господарі приймали дебютанта вищої ліги дитячого футболу, який невдало стартував, і лише у минулому турі колектив з Кривого Рогу здобув дебютні очки і перший виграш. На позитивній хвилі «Кривбас» поїхав додому і цього разу, хоча перша половина гри пройшла за незначної переваги «Олімпіка». Моментів для голу було не так багато, а перший забитий м’яч у футболі важить надзвичайно багато. Гості після відпочинку дочекались однієї прикрої помилки нашого захисника Максима Шишка, потім аналогічно схибив Сергій Баранець, і все це миттєво використовувалось суперником. Далі дивне рішення арбітра стало причиною чисельної меншості господарів, коли другу жовту, а потім і червону, картки побачив Олексій Горяінов. Наостанок «Кривбас» довів поєдинок до виграшу з великим рахунком.


Азовсталь Маріуполь – УФК-Олімпік-2004 – 4:0 (4:0)

Голи: ???, 1; ???, 15; ???, 23; ???, 32.

Склад: Мігов (Безуглий, 7), Побіяха, Ольховик, Черкашин, Тараш, І. Іванюк (Аніщенко, 51), Полтавець, Даленчук, Гришин, Шкарубо, Товт.


Це була найгірша гра у сезоні харківських дев’ятикласників. Чотири пропущені м’ячі ще до перерви поставили хрест на будь-яких амбітних сподіваннях задовго до завершення першого тайму, а дебютний м’яч маріупольці провели вже у стартовій атаці. Дедалі впевненіше діючи, маріупольці методично збільшували рахунок. Рівну гру у другій 35-хвилинці можна згадати як позитивний момент, однак зрозуміло, що настій хлопців з Донеччини вже був не таким рішучим, а більш миролюбним.


Азовсталь Маріуполь – УФК-Олімпік-2005 – 2:0 (1:0)

Голи: ???, 8; ???, 63.

Склад: Помазан, Скоріно, Тупік, Єпіфанцев, Світличний, Паршин, Шостацький, Донченко, Кондратенко, Гладковський, Царьков. На заміну виходили: Костенко, Чайка, Бондаренко, Шевчук, Лебединець.


Попри поразку, наставник харків’ян Андрій Огієнко залишився задоволений якістю гри. Все це не стосується завершальної стадії атак, адже жодного разу гості не змогли наблизитися до бажаного голу. До того ж  тяжко було грати, враховуючи швидкий пропущений гол. Причому задля запобігання цим неприємностям нашому воротареві елементарно не вистачило зросту – м’яч залетів під поперечину. Інтрига зберігалась практично всю гру, і лише за кілька хвилин до фінального свистка «Азовсталь» встановила кінцевий підсумок.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"