тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ФІНАЛ КУБКУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «ДИНАМО» УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

ФІНАЛ КУБКУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «ДИНАМО» УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

На виконання програми спеціальних заходів ФСТ «Динамо» України та Національної поліції України щодо організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів вихованці відділення стрільби з лука Харківського фахового коледжу спорту разом з вихователем Школьною Г.А. 1 жовтня 2020 р. взяли участь у фіналі кубку ХОО ФСТ «Динамо» України зі спортивного орієнтування, що проходив на території тренінгового центру ГУНП в Харківській області. Метою заходу було: пропаганда та утвердження здорового способу життя серед підростаючого покоління, профілактика ризикованої поведінки серед неповнолітніх, правова освіта дітей, підвищення рівня відкритості Національної поліції, сприяння побудові нової системи взаємовідносин між правоохоронцями та суспільством, удосконалення правового виховання, пропаганди правових знань серед учнівської молоді.

Наші учні гідно представили Шевченківський район, посіли призове 3 місце у командному заліку. Всі призери були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів, а також цінними подарунками від ХОО ФСТ «Динамо» України та ГУНП в Харківській області.

Також для дітей були проведені показові виступи співробітників Управління поліції охорони в Харківській області та співробітників кінологічної служби Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Правове виховання – один з пріоритетних напрямків виховної роботи коледжу. Превентивні заходи проводяться на постійній основі, що сприяє підвищенню рівня правової обізнаності наших вихованців.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"