тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Дзюдо. Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті І.М. Прищепи

Дзюдо. Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті І.М. Прищепи

12 березня у дніпропетровському спорткомплексі «Метеор» відбувся ХХVІІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо пам'яті першого голови Федерації дзюдо та самбо Дніпропетровської області Івана Мартиновича Прищепи.

Цей турнір є знаковим не тільки для дніпропетровського, а й для українського дзюдо. Традиційно він збирає спортсменів з усіх куточків нашої країни і з повною впевненістю може називатися неофіційною першістю України.

У цьому році на дніпропетровські татамі вийшли юнаки 2001-2003 рр. народження. Турнір зібрав 141 учасника з восьми регіонів України, приїхали команди з Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Синельникове, Павлограда Дніпропетровської області, Слов'янська, Красноармійська, Володарського Донецької області, Житомира, Луцька, Ірпеня Київської області, Комсомольська та Кременчука Полтавської області.

Харківська область була представлена 12 дзюдоїстами. Від училища в змаганнях брав участь учень відділення дзюдо ТАРОВІТОВ ОЛЕКСАНДР, який став переможцем змагань у ваговій категорії до 66 кг та отримав планшет у якості призу від організаторів.

Вітаємо Олександра та його тренера Бакшенєва О.М.!

Бажаємо успіху у офіційній національній першості U16 на початку квітня!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"