тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ХАРКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СПОРТУ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ХАРКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СПОРТУ

День захисника України – державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Напередодні свята урочистості проходили й у Харківському фаховому коледжі спорту. З нагоди закриття Європейського тижня спорту тут вітали та нагороджували кращих спортсменів за підсумками участі у чемпіонатах України, Європи та світу.

Вихованцями, які гідно захищали честь України та закладу освіти на спортивних теренах, за підсумками спортивних місяців серпень і вересень, експертна комісія відзначила Олійника Микиту та Болотова Павла, учнів 11-Г класу відділення веслування академічного. Переможний виступ хлопців на чемпіонаті України та тріумфальний виступ на чемпіонаті Європи серед юніорів з веслування академічного в класі човнів JM4+ особливо приємно відзначати в переддень справжнього свята мужності й самовідданості. Свята кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм задля захисту честі нашої держави.

На варті захисту спортивної честі нашої держави відзначали також представницю прекрасної половини людства. Теплухіна Софія, учениця 10-В класу додаткового контингенту, стала володарем Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці за підсумками багатоборства серед жінок, відзначилася золотою медаллю у другій вправі та бронзовою нагородою в командних змаганнях, виконала програму майстру спорту України.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв! Нехай і для нас, теперішніх захисників України, будуть священними слова українських повстанців: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе». Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Зі святом Вас, дорогі наші захисники!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"