тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Аналіз статусу тварин у різні епохи та в різних країнах засвідчує, що між ставленням людей до тварин і рівнем духовного розвитку суспільства існує певна залежність. Саме тому одним із важливих завдань виховної роботи у Харківському фаховому коледжі спорту сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи, зокрема до тварин, а в решті решт, до всього живого, що нас оточує, у тому числі один до одного.

Найближчими до дітей тваринами в усі часи були собаки та коти. Саме вони найчастіше стають домашніми улюбленцями в українських родинах. Проте, необізнаність дітей щодо правил поведінки з тваринами, як домашніми, так і безпритульними, часто призводить до негативних наслідків, таких як знущання над тваринами, зараження небезпечними хворобами, травмування та каліцтво дітей тощо. Все частіше трапляються випадки жорстокого ставлення до тварин не лише з боку дорослих, але й, що найгірше, з боку дітей. Така поведінка підростаючого покоління у майбутньому може призвести до нетолерантного, жорстокого ставлення і до людей, неправомірної поведінки.

Протягом 5-6 жовтня 2020 року вже другий рік поспіль вихованці коледжу долучилися до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, що проходить за підтримки МОН України. Цьогорічний ІІІ Всеукраїнський урок доброти традиційно у жовтні організовує Happy Paw – благодійний фонд, який опікується долею безпритульних тварин. Разом з українськими школярами в цьому році до уроку приєдналася учнівська молодь з Латвії, Канади, Грузії, Білорусі, Туреччини та Сербії.

У ХФКС на захід були зареєстровані та проводили уроки доброти в очному форматі 7-А клас (вихователь Колесник І.С.), 8-Б клас (вихователь Горбенко О.Б.) та
10-Г клас (вихователь Клипа О.М.). Одночасно в online-форматі проходила віртуальна виставка домашніх улюбленців під назвою «Друг у моїй оселі», де бажаючі знайомили зі своїми домашніми улюбленцями.

Сучасний світ, нажаль, занадто жорстокий, тому так важливо виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин, а відтак і один до одного. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться дбайливо ставитися до тих, хто слабший, і це допомагає стати гуманною людиною, якої так потребує суспільство сьогодення.

Закликаємо всіх бути завжди уважними до кудлатих братів наших менших і дбати про них! Ніколи не зраджуйте своїх друзів і не будьте байдужими!

Разом ми робимо цей світ кращим!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"