тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

«І ЕКО-МАРАФОН «Plogging.Kharkiv»

«І ЕКО-МАРАФОН «Plogging.Kharkiv»

27 червня 2020 р. вихователь ХДВУФК №1 Бутенко О.М. взяла участь у першому еко-марафоні у Харківській області, що мав на меті обʼєднати здоровий спосіб життя та піклування про чистоту довкілля, привернути увагу до проблеми забруднення планети та формування здорового способу життя у молоді через нові форми роботи.

Завданнями проєкту були: популяризація здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля серед учнівської та студентської молоді Харківської області; впровадження нових форм роботи з учнівською та студентською молоддю Харківської області; підвищення особистої відповідальності громадян за власне здоров’я та навколишнє середовище; сприяння у становленні нових молодіжних лідерів Харківської області; спілкування та відпочинок з новими друзями та однодумцями. Захід відбувався із дотриманням карантинних умов, а саме за наявності захисних масок, рукавичок, антисептиків.

Педагогічний колектив училища у виховній роботі активно підтримує громадські, соціальні ініціативи, які сприяють підвищенню рівня професійної майстерності, осучасненню змісту, форм і методів виховної роботи з учнями.

Будьмо активними разом!


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"