тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Наші новини

«Всеукраїнська школа онлайн»

«Всеукраїнська школа онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Залишаємось вдома! Вчимось вдома!


Пряме посилання на офиційний Youtube-канал МОН https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ – РОЗ'ЯСНЕННЯ МОН

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ – РОЗ'ЯСНЕННЯ МОН

МОН рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів прийняти рішення про перенесення своїх засідань на період після карантину, однак у випадку нагальної потреби їх можна проводити онлайн. Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки, що був надісланий органам управління у сфері освіти сьогодні, 27 березня 2020 року. 

https://mon.gov.ua/ua/news/atestaciya-pedagogichnih-pracivnikiv-v-umovah-karantinu-rozyasnennya-mon

детальніше

СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ, ОНЛАЙН-РОБОТА АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ, ЗАПОВНЕННЯ ЖУРНАЛУ

СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ, ОНЛАЙН-РОБОТА АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ, ЗАПОВНЕННЯ ЖУРНАЛУ
На період карантину за педагогічними працівниками має зберігатись середня заробітна плата, атестаційні комісії можуть проводити засідання дистанційно, а класні журнали необхідно заповнювати після повернення до шкіл. Про це повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН, 26 березня 2020 року.

https://mon.gov.ua/ua/news/serednya-zarplata-dlya-pedagogiv-onlajn-robota-atestacijnih-komisij-zapovnennya-zhurnalu-lyubomira-mandzij-rozyasnila-zmini-povyazani-z-karantinom
детальніше

Оголошення для студентів 1 и 2 курсу

Оголошення для студентів 1 и 2 курсу

До уваги студентів 1 и 2 курсу! На нашому сайті ви можете знайти завдання для дистанційного навчання у період карантину!
https://hfksp.org.ua/zavdannya-dlya-distancjnogo-navchannya/

УВАГА! КАРАНТИН!

УВАГА!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист №1/9-154 від 11.03.2020) у ХДВУФК №1 з 12 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року призупинено освітній процес за очною формою навчання.

Важливо: батькам учнів у будь-який зручним спосіб 20-22 березня 2020 року зв’язатися з/або учителем зі спорту, класним керівником, вихователем, адміністрацією ХДВУФК №1 для зʼясування уточнених термінів карантину, а також слідкувати за новинами на веб-сайті.

Контактний телефон для довідок: (057) 763-21-51


 

ЯКІСНЕ МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЯК УМОВА УСПІШНОГО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ І ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

ЯКІСНЕ МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЯК УМОВА УСПІШНОГО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ І ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Сьогоднішній вектор шкільної освіти спрямований у площину Нової української школи. Адже сучасна українська школа – це результат величезних змін, які сталися в системі вітчизняної освіти за останні роки. З реалізації Концепції «Нова українська школа» освітянська спільнота отримала творчі модернізаційні виклики, за яких змінюється як професійна місія педагога, так і середовище та умови її реалізації.

Законодавство України визначає освіту як цілісний процес, спрямований на забезпечення гармонійного розвитку дитини з урахуванням її індивідуальних задатків, нахилів, здібностей, культурних потреб. Відповідно, актуальним завданням освіти серед інших, є виховання також художньо-естетичних засад особистості дитини через відкриття їй світу мистецтва, зокрема музичного, залучення до нього і творчого освоєння. У сучасній практиці музика стає дієвим засобом розвитку особистості дитини, якщо в закладі освіти створюється сприятливе освітнє середовище, пропонуються якісний зміст освіти й педагогічні технології, забезпечується ефективна організація естетичного виховання.


детальніше

ЯК ЗБЕРЕГТИ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я В СИТУАЦІЇ ТИМЧАСОВОЇ ІЗОЛЯЦІЇ

ЯК ЗБЕРЕГТИ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я В СИТУАЦІЇ ТИМЧАСОВОЇ ІЗОЛЯЦІЇ

Карантин і соціальна дистанція – загальноприйняті кроки в усьому світі, направлені на подолання спалаху короновірусу. Недавні дослідження науковців вказують на те, що карантин негативно впливає на психічне здоров’я більшості людей.

Прояви можуть бути різні: тривога, порушення сну, порушення апетиту, режиму харчування, апатія, немотивована агресія та гнів, можлива депресія та посттравматичний стресовий розлад, загострення хронічних хвороб.

Стресовими факторамив даному випадку виступають порушення  звичного режиму життя, страхи бути зараженим, нудьга, недостатнє володіння інформацією або надмірна кількість різноманітної інформації, яка не дає змогу розібратися у дійсному положенні справ, фінансові втрати  тощо.

Наявність даної проблеми змусила Всесвітню організацію охорони здоров’я розробити та оприлюднити поради щодо того, як вберегти своє психічне здоров’я під час карантину.

детальніше

РОДИНА В КАРАНТИНІ (прості поради психолога)

РОДИНА В КАРАНТИНІ (прості поради психолога)

Карантин – це чудова  нагода побути з сім’єю, зміцнити чи відновити втрачені зв’язки

1. Як пройде карантинна ізоляція залежить від кожного члена сім’ї. Будьте відповідальні!

2. Встановіть правила. По-перше – це складання  алгоритму базового фізичного захисту, турботи про своє фізичне здоровя і близьких ( маски, гігієна, ізоляція).   По-друге,  коли і скільки часу батьки працюють, діти навчаються, займаються, читають самостійно, займаються фізичними навантаженнями тощо.  Потім скільки  часу та як  родина проводить разом.

3. Потрібно попередньо домовитися  про обов’язки кожного члена родини.

4. Зараз не час відвідувати та приймати гостей. Варто всім залишатися по своїх домівках. Коли  все минеться – наверстаємо!

5. Пам’ятайте, що дітям не вистачає живого спілкування з однолітками і в сім’ї має бути живе емоційне спілкування, яке не замінити будь-якою діяльністю.

6. Намагайтеся підтримувати  ініціативи членів родини зайнятися справами за бажанням або для душі.

7. Можете зайняти себе справами, які давно відкладали.

8. Підтягніть знання. Інтернет-сервіси допоможуть прослухати лекції чи пройти курси для підвищення кваліфікації, навіть освоїти нову спеціальність.

9. Відвідайте онлайн-бібліотеку, тетр, кінотеатр, музеї світу, виставки, різні країни тощо.

детальніше

«КРИМ – ПРЕЦЕДЕНТ СУЧАСНОЇ СВІТОВОЇ ІСТОРІЇ» (до Дня початку кримського спротиву)

«КРИМ – ПРЕЦЕДЕНТ СУЧАСНОЇ СВІТОВОЇ ІСТОРІЇ» (до Дня початку кримського спротиву)

Минуле Криму багате на події – величні і щасливі, трагічні й героїчні, власне, як і історія будь-якого іншого регіону з давньою, складною і суперечливою історією. Важкою працею й величезними жертвами переселенців Крим був відбудований і перетворений на перлину садівничої, виноробної, ефірно-олійної та курортної промисловості. Не буде перебільшенням твердження, що на зміцнення іміджу Криму як всесоюзної здравниці працювали не лише всі мешканці півострова, а й значна частина материкової України. На жаль, докорінна зміна етнополітичної ситуації в Криму в контексті складного й болісного перехідного періоду, що супроводжував розбудову незалежної України, перетворилася на фактор перманентної політичної нестабільності. Адже низка політичних сил не лише в Україні, але й за її межами існувала за рахунок міцно вживлених у масову свідомість ідеологічних стереотипів та невирішених соціальних питань.

детальніше

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ «ЗНАННЯ МОВИ – ОДНА З ПЕРЕДУМОВ УСПІХУ»

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ «ЗНАННЯ МОВИ – ОДНА З ПЕРЕДУМОВ УСПІХУ»

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова.

Починаючи з 2000 року, а саме 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО в 1999 році в Парижі. Оскільки з 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи.

детальніше

«НАРКОТИКИ – ФАЛЬШИВИЙ СТАН ПРИМАРНОГО БЛАЖЕНСТВА»

«НАРКОТИКИ – ФАЛЬШИВИЙ СТАН ПРИМАРНОГО БЛАЖЕНСТВА»

Хвороба суспільства – так називають тютюн, алкоголь, наркотики. Про них пишуть, говорять, показують по телебаченню. Мабуть, кожен чув про можливі наслідки вживання цих засобів. Але, нажаль, люди продовжують уживати психотропні засоби. Сьогодні це – лихо XXI століття. Народна мудрість каже: «Щоб перемогти ворога, треба знати його в обличчя».

детальніше

Плавання. Зимовий чемпіонат України

Плавання. Зимовий чемпіонат України

З 09 по 13 березня 2020 року в харківському ОУСЦ "Акварена" відбувся зимовий чемпіонат України з плавання.

У змаганнях, які є кваліфікаційними для участі в XXXII Олімпійських іграх в Токіо (Японія) і відбірковими на чемпіонат Європи і чемпіонат Європи серед юніорів, брали участь дівчата 2003-2004 років народження і молодше, юнаки 2002-2003 років.

На водних доріжках першість визначали спортсмени з кваліфікацією не нижче КМС, загалом близько 350 плавців з 24 областей, м. Києва та гості з Республіки Казахстан.

Харківську область представляли вихованці відділення плавання ХДВУФК №1.

детальніше

Вільна боротьба.Ввідкритий всеукраїнський турнір серед юнаків пам’яті Заслуженого тренера України Роберта Халатова

Вільна боротьба.Ввідкритий всеукраїнський турнір серед юнаків пам’яті Заслуженого тренера України Роберта Халатова

У Харкові 12 березня відбувся відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті Заслуженого тренера України Роберта Халатова.

Цього року турнір відбувся вп’яте. Ініціатором проведення Меморіалу Халатова був колега Роберта Олександровича, полковник збройних сил України у відставці, МС з вільної боротьби Шелуханов В.І.

На килими СК «Політехнік» НТУ «ХПІ» вийшли 110-ть учасників турніру з Харківської, Донецької, Миколаївської, Запорізької областей України та Молдови. Загалом – 15 команд. Змагання проходили серед юнаків 2005-го року народження та молодших спортсменів.

детальніше

Волейбол. Підсумки чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. «Дитяча ліга» сезону 2019-2020

Волейбол. Підсумки чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. «Дитяча ліга» сезону 2019-2020

03 по 08 березня 2020 року на базі спорткомплексу Київського спортивного ліцею-інтернату відбувся фінал чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.


детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"