тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Наші новини

«ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ І МЕТОДИ РОБОТИ У ВИХОВАННІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» (методичні рекомендації з досвіду роботи кураторів закладів фахової передвищої освіти)

«ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ І МЕТОДИ РОБОТИ У ВИХОВАННІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» (методичні рекомендації з досвіду роботи кураторів закладів фахової передвищої освіти)

З метою сприяти інноваційному розвитку та підвищенню якості освіти задля сталого розвитку українського суспільства та добробуту населення, науково- та навчально-методичному супроводу та інформаційному забезпеченню освітньої діяльності, вихованню національно-патріотичних цінностей та всебічному розвитку особистості, неперервному професійному розвитку педагогічних робітників, інтеграції освіти і науки до світового освітнього простору державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» було видано (за рекомендацією науково-методичної ради Науково-методичного центру ВФПО, протокол від 27.02.2020 №2) збірник – методичні рекомендації (з досвіду роботи кураторів закладів фахової передвищої освіти) «Інноваційні форми і методи роботи у вихованні студентської молоді». Добірка є узагальненим виданням доробків з досвіду роботи викладачів закладів фахової передвищої освіти з впровадження в освітній процес сучасних підходів до виховання молоді, ефективної організації виховної роботи в учнівських/студентських гуртожитках, формування адекватної поведінки і самооцінювання учнівської/студентської молоді.

Заступник директора з виховної роботи ХДВУФК №1 Мошенська Н.В. опублікувала в Розділі 1 «Інноваційні підходи до формування виховного середовища закладу освіти» збірника авторський матеріал на тему «Трансформація виховного середовища закладу освіти на засадах гендерного конструювання», ознайомитися з яким можна на сторінках 8-11 за посиланням нижче.


Водне поло. 3 тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

 Водне поло. 3 тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.
З 20 по 24 липня 2020 р. у місті Кам'янському Дніпропетровської області на базі басейну "МіКомп" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.
детальніше

Велоспорт. Чемпіонат України серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат

Велоспорт. Чемпіонат України серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат
З 24 по 25 липня 2020 року у місті Дніпро проходив чемпіонат України у індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та командній гонці на час серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат з велосипедного спорту на шосе.
детальніше

Волейбол. ХV Всеукраїнські змагання «KOROPIV HUTIR OPEN» 2020

Волейбол. ХV Всеукраїнські змагання «KOROPIV HUTIR OPEN» 2020
З 24 по 26 липня в селі Коропове Харківської області відбулися ХV Всеукраїнські змагання з пляжного волейболу «KOROPIV HUTIR OPEN» 2020.
До регіону з’їхалися гравці з різних куточків України: Дніпропетровської, Запорізької, Чернігівської областей, Києва, Харкова, Деражні, Чернівців та інших міст.
Протягом трьох днів 32 чоловічих, 28 жіночих пар боролися за перемогу та призовий фонд, який цього року склав 50+ тисяч гривень. «Плюсова» приставка надавала спонсорам право призначити додаткову винагороду за підсумками турніру - персонально гравцеві або команді, що складається з двох учасників. Грошовий фонд розподілився порівну між чоловічими і жіночими парами.
детальніше

Велоспорт. Чемпіонат України

Велоспорт. Чемпіонат України
16-19 липня в місті Біла Церква відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми та чемпіонат України в командній гонці (чоловіки, жінки, юніори і юніорки).
Відзначимо, що це перші офіційні змагання, які були проведені після послаблення карантину.
Усього змагання зібрали 235 спраглих до змагань учасників у складі 24 команд, серед них і команда Харківського державного вищого училища фізичної культури №1.
детальніше

Практичний семінар «Куратор групи як ключовий суб’єкт формування особистості молодого фахівця»

Практичний семінар «Куратор групи як ключовий суб’єкт формування особистості молодого фахівця»

Протягом 22-23 червня 2020 року викладач Бикова О.Л. прийняла участь в практичному семінарі «Куратор групи як ключовий суб’єкт формування особистості молодого фахівця», який проводився в ONLINE-режимі на платформі Webex Conference Науково-методичним  центром ВФПО.

Програма семінару сприяла підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності кураторів груп, пошуку шляхів неперервного професійного саморозвитку й самовдосконалення педагогічних працівників, які сприятимуть ефективному навчанню, активному творчому спілкуванню з колегами, вивченню передового педагогічного досвіду, опануванню нових ідей і здобутків у роботі із студентською молоддю. «Заочно» побувавши в ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж», учасники семінару ознайомилися з інноваційною педагогічною діяльністю, кращими педагогічними практиками, міжнародним досвідом. Захід сприяв підвищенню методичного та практичного рівнів професійної компетентності, мотивував до пошуку нових шляхів самовдосконалення, ефективного навчання, творчого спілкування з колегами. 

Всі учасники семінару отримали сертифікати.


детальніше

З Днем Конституції України!

З Днем Конституції України!
Колектив ХДВУФК №1 щиро вітає з визначним національним святом – Днем Конституції України!
Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.
Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

«І ЕКО-МАРАФОН «Plogging.Kharkiv»

«І ЕКО-МАРАФОН «Plogging.Kharkiv»

27 червня 2020 р. вихователь ХДВУФК №1 Бутенко О.М. взяла участь у першому еко-марафоні у Харківській області, що мав на меті обʼєднати здоровий спосіб життя та піклування про чистоту довкілля, привернути увагу до проблеми забруднення планети та формування здорового способу життя у молоді через нові форми роботи.

Завданнями проєкту були: популяризація здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля серед учнівської та студентської молоді Харківської області; впровадження нових форм роботи з учнівською та студентською молоддю Харківської області; підвищення особистої відповідальності громадян за власне здоров’я та навколишнє середовище; сприяння у становленні нових молодіжних лідерів Харківської області; спілкування та відпочинок з новими друзями та однодумцями. Захід відбувався із дотриманням карантинних умов, а саме за наявності захисних масок, рукавичок, антисептиків.

Педагогічний колектив училища у виховній роботі активно підтримує громадські, соціальні ініціативи, які сприяють підвищенню рівня професійної майстерності, осучасненню змісту, форм і методів виховної роботи з учнями.

Будьмо активними разом!


детальніше

Випуск студентів ІІ курсу ХДВУФК № 1

Випуск студентів ІІ курсу ХДВУФК № 1

У зв’язку із закінченням навчання 26 червня 2020 року у Харківському державному вищому училищі фізичної культури № 1 студентам ІІ курсу, які навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» денної форми навчання, за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», успішно склали комплексні Державні екзамени, присвоєно кваліфікацію «Інструктор з фізкультури» та видано дипломи державного зразка (без святкового вручення). 

У цьому році серед 39 студентів є особи, які досягли високих результатів як у спорті так і у навчанні. Диплом з відзнакою та Грамоту за відмінні успіхи в навчанні, за старанність, увагу, наполегливість в досягненні поставлених цілей отримала Лапузова Ольга (відділення легкої атлетики). З нагоди закінчення навчання студентку привітав Заслужений працівник фізичної культури, Заслужений тренер України з вільної боротьби, директор ХДВУФК № 1 Назаренко Юрій Вікторович.
детальніше

Засідання стипендіальної комісії Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1

Засідання стипендіальної комісії Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1

У ХДВУФК № 1 відбулося 26 червня 2020 року засідання стипендіальної комісії в оn-line режимі за допомогою відеоконференції у дистанційному форматі через додаток ZOOM Cloud Meetings. На порядок денний засідання винесено наступні питання:

1. Про результати літньої сесії 2019/2020 навчального року.

2. Про призначення студентам закладу академічної (звичайної) стипендії з 01.07.2020 року.

3. Про призначення соціальної стипендії студентам закладу.


детальніше

ПІДСУМКИ СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ДЕРЖАВНИХ ЕКЗАМЕНІВ СТУДЕНТАМИ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ № 1

ПІДСУМКИ СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ДЕРЖАВНИХ ЕКЗАМЕНІВ СТУДЕНТАМИ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ № 1

Відповідно до Порядку проведення заліково-екзаменаційної сесії у ХДВУФК № 1 із використанням дистанційних технологій навчання, наказами директора ХДВУФК № 1:

- «Про порядок проведення заліково-екзаменаційної сесії ІІ, ІV семестрів із використанням технологій дистанційного навчання»  від 12.05.2020  № 79;

- «Про зміни до наказу від 12 травня 2020р. ««Про порядок проведення заліково-екзаменаційної сесії ІІ, ІV семестрів із використанням технологій дистанційного навчання»  від 01.06.2020 № 96;

 - «Про допуск до державної атестації студентів-випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2019-2020 навчальному році» від 10.06.2020 № 112;

- «Про призначення голови Державної кваліфікаційної комісії у 2019-2020 навчального року та створення Державної кваліфікаційної комісії» від 12.05.2020 № 77;

- згідно з Навчальним планом 

проведено складання комплексних державних екзаменів: «Теорія і методика фізичного виховання та обраного виду спорту» та «Медичні та біологічні основи фізичної культури і спорту» з 11.06.2020 по 25.06.2020.


детальніше

День заснування Міжнародного олімпійського комітету

День заснування Міжнародного олімпійського комітету
Харківське державне вище училище фізичної культури вітає велику олімпійську родину світу зі спортивним святом - Днем заснування Міжнародного олімпійського комітету!
Ми пишаємося тим, що вихованці нашого закладу освіти своїми здобутками прославляють Україну по всьому світу, а колектив своєю працею та вчинками постійно підтверджує вірність олімпійським ідеалам та цінностям.
Творимо історію разом!
Олімпійських вершин!
Нових значних успіхів і гучних перемог!

«МІЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДРУГ» (Всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, що опинилися на самоті)

«МІЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДРУГ» (Всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, що опинилися на самоті)

Ми всі дотримуємося карантину, щоби захистити себе та близьких. Навіть зараз, коли карантинні заходи були помʼякшені, ми намагаємося менше бачитися один з одним та залишатися вдома.

А чи замислювалися ви, що є люди, які роками живуть у такому «карантинному» режимі». У них немає тисячі друзів у соцмережах, вони не слідкують за життям сотень із них та не комунікують щодня із десятками знайомих. У них немає інтернету, а контакт зі світом забезпечують стаціонарний телефон, дротове радіо та телевізор. Як вам такий карантин? Коронавірус активізував проблему соціальної ізоляції.

Всеукраїнський проєкт «Мій телефонний друг» дружньої підтримки та інформування людей, які опинилися на самоті, створений Українською Волонтерською Службою та Дитячим фондом ООН (UNICEF) в Україні. Волонтери проєкту телефонуватимуть тим, хто цього зараз потребує найбільше: людям літнього віку, людям із інвалідністю, батькам-одинакам, сімʼям з малолітніми дітьми. Вони ділитимуться корисною, якісною та перевіреною інформацією або просто дізнаватимуться, як у них справи.

«Мій телефонний друг» кидає виклик зростаючій самотності та надає молодим людям ще одну можливість долучитися до боротьби з наслідками пандемії коронавіурсу. Кожен і кожна може стати співрозмовником, якого людям іноді вкрай не вистачає. Проєкт триватиме впродовж літа. Під час нього волонтери отримуватимуть корисний досвід, а самотні люди будуть раді новому знайомству та дружній підтримці.

Телефонне волонтерство – найлегший спосіб допомогти тим, хто дійсно цього потребує, а водночас і найбезпечніший у часи пандемії.

Отже, якщо ти бажаєш долучитися до ініціативи, то ознайомитися з умовами та зареєструватися можна на офіційному сайті проєкту за посиланням https://befriend.volunteer.country/. Як це працює: реєструєшся у волонтери, проходиш короткий онлайн-курс, обираєш свого телефонного друга чи подругу, щотижня спілкуєшся зі своїм «телефонним другом».

Година вашого часу щотижня допоможе покращити життя людей, які втратили соціальні контакти. Але і формальні відзнаки не будуть зайвими. Тому усім причетним підготовлені цікаві онлайн-зустрічі, вікторини та челенджів, а наприкінці програми – отримання сертифікату із підтвердженням волонтерського досвіду.

Не вагайся! Ти можеш бути корисним!


СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ «МЕДИЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ»

СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ «МЕДИЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ»

19 червня 2020 року студенти ІІ курсу групи 2.1 (1 підгрупа) у кількості 9 чоловік склали комплексний державний екзамен «Медичні та біологічні основи фізичної культури і спорту». Студент Ісмаїлов Назім склав екзамен у режимі онлайн з допомогою освітньої платформи Zoom.

Сьогодні студенти отримали вісім оцінок «добре» (88,9% від загальної кількості осіб) та одну оцінку «задовільно» (11,1%).

Після складання екзамену, оголосивши оцінки, голова державної кваліфікаційної комісії Коробейнік В.А. привітав студентів-випускників з присвоєнням їм кваліфікації «Інструктор з фізкультури» на рівні молодшого спеціаліста за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.


детальніше

СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ» ЗАВЕРШИЛАСЬ 18.06.2020

СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ» ЗАВЕРШИЛАСЬ 18.06.2020

Найкращі роки – студентські. Скільки разів  доводилось чути цю фразу від   батьків, вчителів, тренерів чи старших братів, сестер? А скільки разів  доводилось сумніватись у цій істині? Мабуть у декілька разів більше. Адже, сидячи за конспектами, рефератами або складаючи черговий важкий екзамен, статус студента видавався не таким вже й прекрасним. Як не дивно, але зрозуміти, що роки навчання - найяскравіші у житті, ми здатні лише у зрілості. І не тому, що студентство – це час молодості, безтурботності й свободи від батьківського контролю. Ні, насамперед це період становлення особистості, коли формується власна думка й обирається власний шлях.


детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"