тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Наші новини

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО, ЄВІ ТА ЄФВВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО, ЄВІ ТА ЄФВВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Про це йдеться у рекомендаціях щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ у період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем України та оприлюднено на сайті МОЗ сьогодні, 22 травня 2020 року. 

“Пункти проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ повинні бути безпечними і комфортними для учасників та інструкторів. Хоча карантин послаблений, але ми повинні дотримуватись усіх протиепідемічних заходів. Наш ключовий пріоритет – збереження здоров’я учнів, студентів та педагогів”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

детальніше

ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ-2020

ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ-2020

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів.

Цьогоріч Чілдрен Кінофест вперше відбудеться онлайн. Фестиваль традиційно має благодійні засади, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно з 29 травня по 7 червня на сайті www.childrenkinofest.com. Покази конкурсної програми можна буде переглянути у будь-який зручний час.

У рамках фестивалю вчетверте відбудеться показ фільмів, створених дітьми. Десять картин-фіналістів фестивального конкурсу буде показано онлайн на сайті childrenkinofest.com – глядачам запропонують проголосувати за найкращий фільм, який отримає приз глядацьких симпатій.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ!

ДОЛУЧАЙМОСЯ!


Вітаємо з днем української вишиванки!

Вітаємо з днем української вишиванки!
У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.
День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.
Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня.
День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу, а оскільки ХДВУФК №1 одна велика, дружня родина, то вважаємо за необхідне поділитися минулорічними фото зі святкової вишиванкової ходи, інших культурно-мистецьких заходів та сьогодення, які налаштують на позитивні емоції, на добрі думки в цей кризовий період.
детальніше

ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І-ІІ КУРСУ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОЇ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ, А ТАКОЖ ДЕРЖАВНИХ ЕКЗАМЕНІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ

ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І-ІІ КУРСУ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОЇ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ, А ТАКОЖ ДЕРЖАВНИХ ЕКЗАМЕНІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ

У середу 20.05.2020 о 13год.30хв. проведена студентська відео конференція з питань підготовки до літньої заліково-екзаменаційної сесії, при проведенні якої використовувалась платформа Zoom. В конференції приймали участь здобувачі освіти І та ІІ курсів (42 учасники), викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки Чівуріна Л.Г., Кроха Р.М., методист навчальної частини Дусь Г.Ф. 

На конференції були розглянуті такі питання: 

  • підготовка до заліків та екзаменів;

  • проведення заліків та екзаменів в режимі онлайн (згідно з розкладом); 

  • розглядались проблеми використання та застосування різноманітних платформ.

Під час карантину з 13.03.2020 і до кінця навчального року 2019-2020 викладачі І-ІІ курсів викладають свої завдання на офіційному сайті закладу, у додатку Googl-Classroom, месенджері Viber, онлайнсервісі Test Pad, спілкуються з допомогою платформи Zoom.

 Під час прийому заліків та екзаменів викладачі використовуватимуть  платформу Zoom. 


детальніше

ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

Під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією коронавірусу, спостерігається різке погіршення психологічного стану людей, зростання рівню тривожності, що призводить до значного збільшення кількості розлучень, нервових зривів, суїцидів тощо. ВООЗ також публічно попереджає про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті.

Міністерство освіти і науки України інформує, що Асоціація інноваційної та цифрової освіти запустила Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19, відвідати яку можна за посиланням moncenter.eduhub.in.ua.

В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись оnline м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Ресурс пропонує допомогу за наступними рубриками: «Емоційна підтримка», «Дитячий садок онлайн», «Кар’єрне консультування», «Дистанційне навчання дітей», «Психологічний тиск у родині», «Онлайн навчання», «Освітній Марафон «#навчайсявдома», «Читати онлайн», «Англійська онлайн», «Cпорт онлайн», «Культурні заходи онлайн», «Челенджі», «Найкращі місця Києва та України», «Фітнес для мозку», «Запропонувати послугу»

Всі послуги на платформі – БЕЗКОШТОВНІ!


Коли і як відбудеться ЗНО-2020?

Коли і як відбудеться ЗНО-2020?

Карантинні обмеження стали особливим випробуванням для випускників-2020, адже виникають питання щодо ЗНО: коли, де і у якій формі відбудеться оцінювання? З цього приводу Міністерство освіти і науки України дає роз’яснення: ЗНО у будь-якому разі обов’язково відбудеться. Планується, що воно буде проходити у виключно очному режимі без онлайн-альтернативи, оскільки проводити його у дистанційному режимі з використанням веб-технологій неможливо. Однак у зв’язку з карантинними обмеженнями дещо змінені терміни проведення ЗНО:

  • пробне ЗНО відбудеться з 15 червня;
  • ЗНО-2020 стартує з 25 червня.

Звісно, ці дати актуальні станом на травень, оскільки епідеміологічна ситуація все ще може змінитися.

У зв’язку з карантинними обмеженнями щодо пересування та транспортного сполучення Міністерство освіти і науки України у своєму листі №1/9-231 від 04 травня 2020 року «Щодо можливості зміни для окремих випускників місця проходження ЗНО у 2020 році» зазначає, що місце проходження ЗНО може бути змінене:

  •  якщо учні проживають не в тій області, у якій розташований заклад, де вони навчаються;
  •  якщо відстань між домом та навчальним закладом складає більше, ніж 150 км.

Варто зазначити, що інформація щодо ЗНО оновлюється та залежить від карантинних обмежень. Однак МОН України наголошує, що ЗНО-2020 відбудеться обов’язково, та його процедура і формат залишаться незмінними.

«СПІЛЬНИЙ БІЛЬ. ЗАГАЛЬНА ІСТОРІЯ» (до Дня памʼяті жертв геноциду кримських татар)

«СПІЛЬНИЙ БІЛЬ. ЗАГАЛЬНА ІСТОРІЯ» (до Дня памʼяті жертв геноциду кримських татар)

18 травня виповнюється 76 років від часу депортації радянським режимом кримських татар з їх історичної батьківщини – Криму. У цей день Україна і світ відзначають День памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Спільнота ХДВУФК №1 разом з всією країною вшановуємо памʼять жертв цього злочину. В умовах сьогодення вшанування на загальнодержавному рівні пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та демонстрація солідарності в боротьбі за відновлення їхніх прав набуває важливого українського та міжнародного значення.

Педагогічний колектив училища рекомендує до перегляду здобувачам освіти та їх родинам фільми, присвячені трагічним подіям: «Хайтарма», «Чужа молитва», «Крим. Спротив» та інші.

Вітаємо!

Вітаємо!

Колектив ХДВУФК №1 вітає директора Юрія Назаренка з днем народження!

Бажаємо вдалих днів, гарних новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради
У Харківському фаховому коледжі спортивного профілю 14 травня 2020 року проведено засідання педагогічної ради закладу у форматі відеоконференції на тему: "Про здійснення заходів спрямованих на організоване завершення 2019/2020 навчального року".
Під час засідання було обговорено питання завершення навчального року учнями та студентами, проведення літньої екзаменаційно-залікової сесії, ЗНО в умовах карантину, випуск студентів 2 курсу та обговорено попередні терміни проведення вступної кампанії 2020 року.
Педагогічна рада відбулася у динамічному режимі, було створено атмосферу співпраці та живого спілкування, цінність якого в умовах дистанційної роботи є надзвичайно великою.

Топ-3 дилеми, як оцінювати учнів під час карантину

Топ-3 дилеми, як оцінювати учнів під час карантину

Різкий перехід на дистанційне навчання, до якого ніхто не був готовий, виявився не тільки викликом, а й суттєвим стрес-фактором і для учнів, і для батьків, і для вчителів. Коли завдання складаються і надаються «у польових умовах», не завжди є технічні можливості бути на зв’язку, долучитися до онлайн-уроку або коректно виконати завдання на інтерактивних платформах, постає питання – як оцінити здобуті знання?

детальніше

ПУБЛІЧНА БЕЗПЕКА ТА ДОВІРА ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

ПУБЛІЧНА БЕЗПЕКА ТА ДОВІРА ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланнями (натисніть, введіть або скопіюйте посилання у адресну строку браузера):

survey.univd.edu.ua/index.php/448549

або

survey.intellectfound.org/index.php/448549

 

http://www.univd.edu.ua/img_uni/general/news/2018/04/11/2/1.png


Ви можете також пройти опитування, натиснувши на цей банер на сайті Харківської обласної державної адміністрації (внизу головної сторінки) або Вашої районної адміністрації. Також можливо зайти через наведений QR код з будь якого мобільного пристрою.

Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час - для цього натисніть «Продовжити пізніше» у правому верхньому куті екрана, а для повернення натисніть «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці.

Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області.

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою: ndl@univd.edu.ua

Оголошення для студентів 1 и 2 курсу

Оголошення для студентів 1 и 2 курсу

До уваги студентів 1 и 2 курсу! На нашому сайті ви можете знайти завдання для дистанційного навчання у період карантину!
https://hfksp.org.ua/zavdannya-dlya-distancjnogo-navchannya/

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «ТВОЄ ПРАВО»: ОЗНАЙОМСЯ! ЦЕ ВАЖЛИВО! ЦЕ МОЖЕ СТАТИ У НАГОДІ!

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «ТВОЄ ПРАВО»: ОЗНАЙОМСЯ! ЦЕ ВАЖЛИВО! ЦЕ МОЖЕ СТАТИ У НАГОДІ!

Мобільний додаток «Твоє право» – це універсальний безкоштовний юридичний довідник для людей, що постраждали від конфлікту на сході України, залишилися на тимчасово окупованих територіях, внутрішньо переміщених осіб, людей, які стали жертвами сексуального і гендерно зумовленого насильства, осіб, які постраждали від торгівлі людьми, ветеранів АТО/ООС та членів родин загиблих. Застосунок містить перелік основних соціальних тем із відповідями для користувачів. У ньому містяться посилання на відповідні нормативно-правові акти, зразки заяв, а також висвітлені такі питання:

► про дошкільну освіту;

► про загальну середню освіту (перелік закладів освіти, де організовано дистанційне навчання, дистанційне навчання для жителів тимчасово окупованих територій, особливості отримання документів про освіту);

► про особливості здобуття професійної (професійно-технічної) освіти;

► про особливості здобуття вищої та фахової передвищої освіти (проходження ЗНО, порядок зарахування жителів тимчасово окупованих територій, спрощена процедура вступу через центри «Донбас-Україна», питання отримання соціальної стипендії);

► про відновлення документів про освіту.

Мобільний додаток «Твоє право» можна безкоштовно завантажити для систем iOS та Android через пошуковий запит «Твоє право» або скориставшись одним з QR-кодів. Він є безкоштовним, без реєстрації та СМС, та працює як online, так і offline, але для цього потрібно буде синхронізуватися.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. +380997674575, info@donbasssos.org (контактна особа – Голодна Олена, менеджер проєкту).


Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"