тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Наші новини

#STOP_SEXТИНГ #НЕ_ВЕДИСЬ!

#STOP_SEXТИНГ #НЕ_ВЕДИСЬ!

15 вересня в Україні почала діяти Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545 (далі обрати «3»). Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та осіб, що їх замінюють, а також спеціалістів, які працюють у контакті із дітьми щодо попередження та реагування на ризики, із якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті. Також дорослі можуть отримати кваліфіковані консультації щодо особливостей технічних налаштувань додатків, якими діти користуються в цифровому середовищі.

Спеціалісти 1545 (далі обрати «3») працюють цілодобово та надають інформацію щодо:

  • безпечної поведінки в цифровому середовищі для попередження насильства,
  • порушення прав та інших зловживань в Інтернеті,
  • шляхів реагування на негативний онлайн-досвід.

Консультаційна лінія, в першу чергу, орієнтована на:

  • дітей, які зіштовхнулись із проблемами онлайн,
  • дорослих, чиї діти мають проблеми в мережі Інтернет.

ВАЖЛИВО: зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захищеності дитини в Інтернеті.

детальніше

До відома студентів та викладачів коледжу!!!

До відома студентів та викладачів коледжу!!!

З 15 жовтня по 15 листопада 2020 року Харківський фаховий коледж спорту працює в дистанційному режимі. Зв’язок та робота студентів з викладачами здійснюється відповідно до розкладу занять. 

Попередньо повідомляємо, що поновлені заняття в аудиторіях почнуться з 16 листопада 2020 року.

«ДРУЖБА – ЦЕ НЕ ПРОСТО СЛОВО! …»

«ДРУЖБА – ЦЕ НЕ ПРОСТО СЛОВО! …»

Навряд чи знайдеться людина, яка не замислювалася б про сутність дружби. Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини. Значимість дружби дуже цінна і висока. Адже серед багатьох людей дуже складно знайти людину, яка розділить наш світогляд, зрозуміє нас у важку хвилину і розділить з нами переживання, горе, радість і щастя, буде зберігати всі наші секрети і залишиться вірним. Кажуть, що дружба, це коли в людях живе одна душа. Вона потрібна кожному, незважаючи на вік та уподобання. У кожному віці дружба має свої цінності.

детальніше

КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

Всесвітня організація охорони здоров’я періодично здійснює моніторинг різних аспектів поведінки школярів, які мають безпосередній вплив на їх здоров’я. Одним з багатьох напрямків дослідження є булінг. У 2019 році Україна внесла зміни до законодавства щодо міри покарання за здійснення та замовчування чи прикриття фактів булінгу.

На даний момент тема булінгу є надзвичайно актуальною. У наш час це явище стає все більш глобальним та масовим. Варто зауважити, що саме заклад освіти забирає більшу частину часу дітей та підлітків. Адже, саме у ньому молодь не тільки отримує знання, але і соціалізується, розвивається, проходить етапи становлення особистості та пізнання самого себе. Потрібно створювати відповідне сприятливе середовище не тільки для боротьби з такою проблемою як булінг, але і для запобігання появі проявів відповідної поведінки.

детальніше

«БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ! СУЧАСНЕ РАБСТВО!»

«БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ! СУЧАСНЕ РАБСТВО!»

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна. Сьогодні наша держава очолює список країн, які потерпають від торгівлі людьми.

Вихователем Морозовою С.В. з учнями 11-Г класу було проведено усний журнал з профілактики торгівлі людьми «Торгівля людьми – злочин ХХІ століття». Метою заходу було: інформувати учнівську молодь про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищити рівень усвідомлення вихованцями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми. Морозова С.В. інформувала учнів про основні проблеми та помилки, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон, стають «живим товаром», потрапляючи в рабство.

детальніше

«БУДИНОК НАШИХ ВЗАЄМИН: ФОРМУВАННЯ ДРУЖНІХ СТОСУНКІВ МІЖ ПІДЛІТКАМИ»

«БУДИНОК НАШИХ ВЗАЄМИН: ФОРМУВАННЯ ДРУЖНІХ СТОСУНКІВ МІЖ ПІДЛІТКАМИ»

Сьогодні, в процесі реформування системи освіти, проблеми цькування і насильства в шкільному середовищі дуже часто стають перепоною для досягнення мети всебічного розвитку дитини. Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого і молодіжного середовища. Допомога дорослих дуже потрібна дітям та молоді в будь-якому віці, особливо якщо дії кривдників можуть завдати серйозної шкоди фізичному та психічному здоров’ю.

Заклад освіти відіграє важливу роль у створенні умов для здобуття учнями та ученицями знань в безпечному освітньому середовищі, формуванні ставлень та навичок, які потрібні, щоб уникнути та запобігти проявам насильства, безконфліктного спілкування, ненасильницької поведінки.

детальніше

«Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання»

«Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання»

У Харківському фаховому коледжі спорту 15 жовтня 2020 року проведено нараду при директорові на тему: «Щодо тимчасового переходу студентів на дистанційне навчання». Під час наради були розглянуті питання:

  1. Про розгляд листа Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року № 1/9-576 «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання».

  2. Про внесення змін до Графіка освітнього процесу та розкладу занять.

  3. Щодо проживання у гуртожитку студентів.

  4. Про розгляд наказу в.о. директора «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19».

За результатами наради викладачам та кураторам груп були надані відповідні доручення.


детальніше

ЕКОІВЕНТ «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ – 2020»

ЕКОІВЕНТ «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ – 2020»

Щорічно, у треті вихідні вересня більшість країн світу проводять екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» («International Clean Beach day»). Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання берегів водойм.

Не залишилися осторонь екологічного заходу й вихованці Харківського фахового коледжу спорту. Напередодні силами активістів закладу освіти були очищені від побутового сміття береги навколо заболоченої ділянки річки Саржинка (Комсомольське озеро, Саржин Яр). Головний меседж заходу – виховання екологічної свідомості підростаючого покоління та суспільства вцілому щодо бережливого ставлення до водних екосистем України.

«Я прибрав – Твоя черга!» – кидає виклик до екологічної свідомості українців ХФКС!

Долучайтеся до Міжнародного дня чистих берегів – 2020 та особистим прикладом продемонструйте свою екосвідомість!

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!

детальніше

«КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА – НАША ГОРДІСТЬ І СЛАВА!» (Пам’ятаймо, бо це треба живим!)

«КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА – НАША ГОРДІСТЬ І СЛАВА!» (Пам’ятаймо, бо це треба живим!)

З метою вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності та незалежності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості в Україні встановлено свято – День захисника України, який щорічно відзначають 14 жовтня.

Уже багато років поспіль 14 жовтня відзначається також величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почали відзначати ще і як День Українського козацтва.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 14 жовтня Україна вшановує як сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини, так і згадує героїв різних епох нашої історії.

детальніше

Велоспорт. Чемпіонат Європи

Велоспорт. Чемпіонат Європи
З 8 по 13 жовтня італійське містечко Фьоренцуола-Д'Арда приймало першість Європи з велотреку 2020
детальніше

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Аналіз статусу тварин у різні епохи та в різних країнах засвідчує, що між ставленням людей до тварин і рівнем духовного розвитку суспільства існує певна залежність. Саме тому одним із важливих завдань виховної роботи у Харківському фаховому коледжі спорту сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи, зокрема до тварин, а в решті решт, до всього живого, що нас оточує, у тому числі один до одного.

Найближчими до дітей тваринами в усі часи були собаки та коти. Саме вони найчастіше стають домашніми улюбленцями в українських родинах. Проте, необізнаність дітей щодо правил поведінки з тваринами, як домашніми, так і безпритульними, часто призводить до негативних наслідків, таких як знущання над тваринами, зараження небезпечними хворобами, травмування та каліцтво дітей тощо. Все частіше трапляються випадки жорстокого ставлення до тварин не лише з боку дорослих, але й, що найгірше, з боку дітей. Така поведінка підростаючого покоління у майбутньому може призвести до нетолерантного, жорстокого ставлення і до людей, неправомірної поведінки.

детальніше

ВІТАЄМО З 70-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

ВІТАЄМО З 70-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

У Харківському фаховому коледжі спорту шанують людей, які самовіддано працювали впродовж багатьох років у закладі освіти. Сьогодні з нагоди 70-річного ювілею співробітники шлють теплі слова привітань на адресу Цовми Ганни Олександрівни, яка 15 років трудового шляху присвятила коледжу спорту.

Ганна Олександрівна з 2005 року працює на посаді завідувача гуртожитка, а також головує у профспілці закладу. Колеги згадують її як відповідального працівника, який ніколи не боїться труднощів, завжди прийде на допомогу.

У цей святковий день в.о. директора коледжу Назаренко Ю.В. разом з представниками адміністрації привітав Ганну Олександрівну зі славним ювілеєм, сердечно подякував за багаторічну сумлінну працю.

Особливо приємним було нагородження ювілярки нагрудним значком та почесною грамотою від голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, зразкове виконання посадових обовʼязків та високу професійну майстерність.

Колектив ХФКС бажає ювілярці міцного здоров’я, невичерпної енергії ще на довгі роки! Нехай кожен день приносить тільки радісні моменти, а янгол-охоронець завжди хай береже Вас та Ваших рідних!

детальніше

Cемінар-тренінг «Школа вихоників джур»

Cемінар-тренінг «Школа вихоників джур»
Наші вчителі проходять заходи щодо підвищення своєї кваліфікації та отримують більше знань та умінь за своїм фахом, щоб поділитися цим багажем з учнями. Вчитель предмета "Захист України" Сєдих М.В. з 02 по 04 жовтня 2020 року  пройшов  семінар-тренінг «Школа вихоників джур», реалізований Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та за сприяння Міністерства молоді та спорту України відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»),  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17 жовтня 2018 року № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання».
детальніше

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ПОРОБОК З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ»

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ПОРОБОК З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ «ОСІННЯ ФЕЄРІЯ»

На вулицях нашого міста панує осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати у Харківському фаховому коледжі спорту традиційну вже виставку-конкурс осінніх композицій, присвячену Дню працівника освіти України.

Цьогоріч виставка видалася особливою і неповторною. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів коледжу. Ніхто не залишився осторонь, усі бажаючі мали змогу продемонструвати фантазію та уміння створювати чарівні композиції.

детальніше

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ХАРКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СПОРТУ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ХАРКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СПОРТУ

День захисника України – державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Напередодні свята урочистості проходили й у Харківському фаховому коледжі спорту. З нагоди закриття Європейського тижня спорту тут вітали та нагороджували кращих спортсменів за підсумками участі у чемпіонатах України, Європи та світу.

детальніше

Велоспорт. Чемпіонат України

Велоспорт. Чемпіонат України
З 29 вересня по 04 жовтня у Львові відбувся осінній чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат.
В змаганнях приймали участь 23 команди, які представили понад 200 велосипедистів України.
детальніше

«ОСІННЯ ФЕЄРІЯ» (виставка-конкурс поробок з природного матеріалу)

«ОСІННЯ ФЕЄРІЯ» (виставка-конкурс поробок з природного матеріалу)

Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається парками та лісами, лоскочучи всіх їх мешканців срібними павутинками бабиного літа. Все кругом наповнилося чарівними барвами осені. Кожен учень у ці дні – в передчутті свята. Свята, готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії та уміння в поробках з природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, її запахом осінніх дарів.

1-2 жовтня у Харківському фаховому коледжі спорту відбулася традиційна виставка поробок з природного матеріалу «Осінні дарунки», присвячена святу День працівника освіти України. Хол адміністративного поверху коледжу перетворився в справжній осінній вернісаж. У цьому році виставка була особливо різнобарвною, яскравою та насиченою, адже до створення робіт долучилися не тільки учні, педагоги, а й їхні батьки та рідні. Учасники вкотре здивували своєю фантазією та майстерністю, бо кожна робота – найдивовижніший витвір мистецтва! У якості матеріалу було використано майже все, що так щиро дарує природа восени: листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти … Те, що звичайно просто лежить під ногами, руками маленьких майстрів перетворилося в справжнє чудо! Численні дитячі роботи стали об’єктами для багатьох фотосесій та селфі.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій, естетичне задоволення! Бажаємо всім подальших творчих успіхів!

детальніше

ФІНАЛ КУБКУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «ДИНАМО» УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

ФІНАЛ КУБКУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «ДИНАМО» УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

На виконання програми спеціальних заходів ФСТ «Динамо» України та Національної поліції України щодо організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів вихованці відділення стрільби з лука Харківського фахового коледжу спорту разом з вихователем Школьною Г.А. 1 жовтня 2020 р. взяли участь у фіналі кубку ХОО ФСТ «Динамо» України зі спортивного орієнтування, що проходив на території тренінгового центру ГУНП в Харківській області. Метою заходу було: пропаганда та утвердження здорового способу життя серед підростаючого покоління, профілактика ризикованої поведінки серед неповнолітніх, правова освіта дітей, підвищення рівня відкритості Національної поліції, сприяння побудові нової системи взаємовідносин між правоохоронцями та суспільством, удосконалення правового виховання, пропаганди правових знань серед учнівської молоді.

Наші учні гідно представили Шевченківський район, посіли призове 3 місце у командному заліку. Всі призери були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів, а також цінними подарунками від ХОО ФСТ «Динамо» України та ГУНП в Харківській області.

Також для дітей були проведені показові виступи співробітників Управління поліції охорони в Харківській області та співробітників кінологічної служби Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Правове виховання – один з пріоритетних напрямків виховної роботи коледжу. Превентивні заходи проводяться на постійній основі, що сприяє підвищенню рівня правової обізнаності наших вихованців.

детальніше

ІНТЕРАКТИВНА БЕСІДА «МАЙБУТНЄ ТА НАРКОТИКИ – НЕ СУМІСНІ!»

ІНТЕРАКТИВНА БЕСІДА «МАЙБУТНЄ ТА НАРКОТИКИ – НЕ СУМІСНІ!»

Сьогодні проблема поширення наркотичних засобів серед сучасної молоді набуває надзвичайної гостроти. Вживання наркотиків – реальна актуальна загроза українській нації. Недостатньо висока культура суспільства, непроінформованість призводить до зростання кількості українців, що вживають наркотичні речовини.

Подолання наркоманії залежить від позиції всього людства і ступеня усвідомлення важливості цього кожною людиною. Особливо це стосується молоді, розуміння нею своєї відповідальності за своє майбутнє, майбутнє країни, здоров’я нації, формування духовних цінностей, усвідомлення визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки кожної молодої людини.

Превентивне виховання, спрямоване на формування навичок здорового способу життя, у закладі освіти спортивного профілю займає центральну роль у всій системі виховної роботи закладу.


детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"