тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Свято «День Знань»

Свято «День Знань»

День Знань – традиційне свято школярів, які розпочинають навчання, адресоване випускникам, учителям, тренерам, вихователям і батькам. Це унікальне свято жодного не залишає байдужим і навіть через багато років вабить та кличе до себе.

Традиційно урочистості відбулися й в Харківському державному вищому училищі фізичної культури №1.


Перший дзвінок для одних пролунав черговий раз, а для інших – востаннє і поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями, тренуваннями та зборами.

Піднесеними і щирими лунали слова вітань від директора училища Назаренка Ю.В., від почесних гостей цьогорічного свята: керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації Белявцевої В.В., випускниці училища Заслуженого майстру спорту України з плавання синхронного, чемпіонки Європи, срібного призеру чемпіонату світу, учасниці чотирьох Олімпійських ігор Юшко Дар’ї. Почесними гостями на свято Першого дзвоника завітали також випускники училища: легендарний воротар футбольної команди «Металіст» (Харків), майстер спорту України з футболу, Горяінов Олександр та Заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, бронзовий призер ХХVIII та учасник ХХІХ Олімпійських ігор Сердюк Олександр.

Слова привітань листівкою учні та співробітники училища отримали також від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

На святковій лінійці були присутні й ті, для кого сьогоднішнє свято особливе. Це – наші першокурсники, студенти Харківського державного вищого училища фізичної культури №1. Сьогодні для них починається прекрасна, незабутня пора студентства.

З особливою гордістю вітали та нагороджували кращих спортсменів ХДВУФК №1: у червні звання кращого отримав Касьянов Руслан (легка атлетика), в липні – Федіна Марта (плавання синхронне) та в серпні – Коваленко Олександра (плавання синхронне).

Бажаємо всім учням, батькам та педагогам міцного здоровʼя, нових досягнень у навчанні та спорті, щастя і благополуччя, мирного неба над головою і впевненості в завтрашньому дні!


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"