тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Методична робота

Олімпійський день у СОТ «Чайка»

Олімпійський день у СОТ «Чайка»

Другий рік поспіль у спортивно-оздоровчому таборі «Чайка» для учнів, абітурієнтів і мешканців смт Старий Салтів проводиться спортивне свято – Олімпійський день.

Цьогорічний захід, присвячений 123-ій річниці створення Міжнародного Олімпійського Комітету, пройшов під гаслом «Олімпійський день на шляху до Пхьончхан».

Головними гостями заходу стали: випускник відділення тхеквондо ВТФ ХДВУФК №1 2010 року, майстер спорту України міжнародного класу, учасник ХХХ Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Григорій Гусаров та Голова осередку Вовчанського району Міжнародної громадської організації «Ми українці» Ляшенко Антоніна Василівна.

Під час свого звернення до присутніх Григорій Гусаров наголосив на важливості вести здоровий спосіб життя, пам’ятати, що, займаючись спортом у будь-якому віці, людина знаходиться на спортивному шляху, який обов’язково приведе до підкорення омріяної вершини, будь-то перемога на Олімпійських іграх або перемога в двобої із самим собою, та побажав юним спортсменам сумлінно ставитися до навчально-тренувальних занять, встановити нові рекорди, досягти найвищих спортивних результатів.

В офіційній частині відкриття Олімпійського дня взяли участь провідні спортсмени училища, які перебувають на табірній зміні. Прапор України підняв переможець чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів 2017 року Євсєєнко Олександр, олімпійській вогонь запалив переможець клубного чемпіонату Європи та чемпіонату України серед юніорів 2017 року з тхеквондо ВТФ Маркін Дмитро. Ведучі ознайомили присутніх з історією олімпійського руху від минулого до сучасності, вихованці презентували спортивні відділення та продемонстрували здібності в обраних видах спорту.

Святкова програма продовжилася різноманітними конкурсами між спортивними відділеннями тхеквондо ВТФ, веслування академічного, вільної боротьби та футболу. У результаті дружньої боротьби переможцями стали вихованці відділення вільної боротьби. Друге місце посіли футболісти 2003 р.н., третє – учні відділення тхеквондо ВТФ.

Юні мешканці смт Старий Салтів не залишилися осторонь. Вони взяли участь у перетягуванні канату. Найменші учасники були розподілені на чотири команди та з азартом змагалися між собою. За рішенням суддівської колегії солодкі призи від ХДВУФК №1 отримали всі дітлахи.

Свято відбулося в дусі олімпійських ідей та цінностей. Майбутні олімпійці отримали сувеніри, переможці були нагороджені пам’ятними подарунками, які були надані відділенням НОК України в Харківській області.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"