тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Методична робота

Методична робота

«ЯК ХОЧЕТЕ, ЩОБ З ВАМИ ПОВОДИЛИСЯ ЛЮДИ, ТАК І ВИ ПОВОДЬТЕСЯ З НИМИ»

«ЯК ХОЧЕТЕ, ЩОБ З ВАМИ ПОВОДИЛИСЯ ЛЮДИ, ТАК І ВИ ПОВОДЬТЕСЯ З НИМИ»

Моральні засади спілкування, а водночас моральні правила і норми, які регулювали людську взаємодію, закладалися у процесі розвитку людського життя. Ці правила та норми накопичувалися, з одного боку, у звичаях та писаних і неписаних традиціях народів різних країн, а з іншого – вони узагальнювалися у працях мислителів і науковців, які осмислювали універсальні етичні правила й норми, традиції та закони. Ще у Стародавньому Єгипті етичною вимогою була така: «Не май злих намірів щодо інших людей, інакше боги покарають тебе». У найбільш загальному вигляді етичні пошуки дійшли до наших днів у Золотому правилі моральності: «У всьому, як хочете, щоб з вами поводилися люди, поводьтеся і ви з ними». У цьому правилі закладено одне з перших в історії людства формулювання морального принципу рівності між людьми. Згідно з ним моральні вимоги однаковою мірою мають поширюватися на всіх людей незалежно від їхнього суспільного становища та умов життя. В особистісному плані цей принцип передбачає, що при оцінюванні поведінки інших людей кожна людина має виходити з тих самих вимог, які вона висуває до себе.

«ВИБІР ПРОФЕСІЙНОГО ШЛЯХУ – ЖИТТЄВО ВАЖЛИВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МОЛОДІ»

«ВИБІР ПРОФЕСІЙНОГО ШЛЯХУ – ЖИТТЄВО ВАЖЛИВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МОЛОДІ»

Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу людини, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість подальшого навчання в закладі вищої або фахової освіти, і в значній мірі знизити конкурентоспроможність на ринку праці.

В сучасних умовах розвитку на Україні ринкових відносин, стрімких змін на ринку праці, появи нових форм власності, безробіття і конкуренції, своєчасність і обґрунтованість професійного вибору молоді набуває все більшого економічного і соціального значення. І в цій ситуації актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації. Сьогодні формування психологічної готовності випускників закладів загальної середньої освіти до усвідомленого вибору професії, до праці, стало не лише гострою необхідністю, але й багатогранним і складним процесом.

«ЦІНА ЧУЖОЇ ВІЙНИ»

«ЦІНА ЧУЖОЇ ВІЙНИ»

Що таке війна? Чому люди асоціюють це слово з лихом великого масштабу? Чому сьогодні, у XXI столітті, ми продовжуємо чути про страхітливі факти, які доносяться до нас з екранів телевізорів, ЗМІ, Інтернету? Війни – найбільші трагедії в історії людства.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Однією з найбільш масштабних і трагічних була війна в Республіці Афганістан. Війна неоголошена, війна безглузда!

«ГЕРОЇ КРУТ – ВОЛІ НАРОДНОЇ ДЗВІН»

«ГЕРОЇ КРУТ – ВОЛІ НАРОДНОЇ ДЗВІН»

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. 29 січня 1918 року відбулося збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути, яка розташовувалася на 130-му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва. Протистояли невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки і Червона армія Радянської Росії, яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом та досвідом. Результат бою було не важко передбачити. У запалі громадянського протистояння, трансформації суспільного і політичного світогляду, в пікових точках переломних моментів, що стали низкою таких подій, які змусили нашу історію зазнати найглибших змін, цей бій ніяк не міг залишитися в забутті.

«ГОЛОКОСТ – СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМʼЯТІ СВЯТОЇ»

«ГОЛОКОСТ – СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМʼЯТІ СВЯТОЇ»

1 листопада 2005 р. Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня – це Міжнародний день памʼяті жертв Голокосту. Цей день обрано не випадково: саме 27 січня 1945 р. було звільнено від нацистів найбільший з гітлерівських концтаборів – Освенцим.

«ЗНАЙ ЗАКОН ЗМОЛОДУ»

«ЗНАЙ ЗАКОН ЗМОЛОДУ»

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обовʼязки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Із правовими питаннями ми зустрічаємось часто. Помилковою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покаранням осіб, які вчинили різні правопорушення. Багато хто дивується, дізнавшись, що наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку.

ПАМʼЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: ЯК ВЧИТИ НАШИХ ДІТЕЙ НЕ ОБМАНЮВАТИ

ПАМʼЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: ЯК ВЧИТИ НАШИХ ДІТЕЙ НЕ ОБМАНЮВАТИ

Діти можуть обманювати за багатьма причинами. Брехня підлітків часто повʼязана з їхнім соціальним життям – з ким вони були і чим займались. Малеча може обманювати, щоб отримати перевагу або щоб захиститись проти небажаних наслідків. Діти можуть передбачати причину і наслідок, а також можливі проблеми. На певних етапах свого розвитку діти все більше хочуть приймати самостійні рішення, а батьки з найкращими намірами хочуть підтримувати контроль над сином чи донькою, що також може призводити до недомовок або брехні.


«ЯСКРАВІ БАРВИ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА»

«ЯСКРАВІ БАРВИ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА»

14 лютого в усьому світі відзначають свято, якого немає в офіційному календарі і яке не зафіксовано на державному рівні, але є одним з найчарівніших, найприємніших та найочікуваніших – День святого Валентина, або День закоханих. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

«МИ ВИБИРАЄМО ЖИТТЯ»

«МИ ВИБИРАЄМО ЖИТТЯ»

Як ви гадаєте, що для кожного з нас найдорожче? Звичайно, є чимало цінностей, але найголовніша – це життя. Його не стане і все втратить сенс. Воно дається тільки раз і кожній людині – своє. Довге чи коротке, неповторне і звичне, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин, воно триває лише від народження до смерті, і його не можна прожити двічі. Хоча людському життю немає ціни, ми завжди вчинюємо так, немов існує щось іще цінніше.

ВІДВІДУВАННЯ ВИСТАВКИ ДИТЯЧИХ ТВОРЧИХ РОБІТ ЗА ТЕМОЮ «МІЙ БІЛЬ – АФГАНІСТАН»

ВІДВІДУВАННЯ ВИСТАВКИ ДИТЯЧИХ ТВОРЧИХ РОБІТ ЗА ТЕМОЮ «МІЙ БІЛЬ – АФГАНІСТАН»

12 лютого 2020 року вихованці відділення футболу відвідали виставку дитячих творчих робіт за темою «Мій біль – Афганістан», присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яка традиційно проходить у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості – одному з найбільших позашкільних закладів освіти України. Виставка проводиться з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обовʼязок на території інших держав; ознайомлення учнівської молоді з історичними фактами та подіями під час війни на території Афганістану, формування патріотизму, поваги, милосердя.

Наші спортсмени мали змогу переглянути дитячі малюнки, творчі роботи як бачать сучасні діти події афганської війни, яку вони знають з книжок, фільмів та розповіді воїнів-інтернаціоналістів.

Юним авторам у своїх роботах вдалося передати трагічність подій в Афганістані, мужність та героїзм учасників бойових дій.

«НАСКІЛЬКИ РІЗНІ У ВСІХ СЕРЦЯ, А КЛЮЧ ОДИН – ЛЮБОВ І ДОБРОТА»

«НАСКІЛЬКИ РІЗНІ У ВСІХ СЕРЦЯ, А КЛЮЧ ОДИН – ЛЮБОВ І ДОБРОТА»

«Моя свобода розмахувати руками завершується там,

де починається ніс мого ближнього.»

Р.Емерсон

Ми всі такі різні, неповторні, але жити нам усім в одному суспільстві. У кожного з нас – свої плани, бажання, уявлення. Найкраще, коли ми діємо, керуючись власними міркуваннями. Але не завжди наші вчинки продиктовані власними бажаннями та інтересами. Поважаючи думку інших, їх право на власні переконання, необхідно з розумінням ставитися до поглядів кожної людини. Але одночасно й відстоювати власні цінності у випадку, коли оточуючі не хочуть їх сприймати.

ПРАВОВА ВІКТОРИНА «ЗНАЮ ПРАВО!»

ПРАВОВА ВІКТОРИНА «ЗНАЮ ПРАВО!»

Виховання в учнів інтересу до правових знань, популяризація правових норм і законів, поглиблення знань, здобутих учнями на уроках, формування загальної правової культури учнівської молоді є однією з провідних ланок системи превентивної виховної роботи в ХДВУФК №1. Педагогічний колектив закладу вважає, що бути обізнаними щодо своїх прав та обовʼязків, умов та способів їх реалізації, захисту, повинні бути всі учасники освітнього процесу, як дорослі, так і діти. І формувати цю систему знань та навичок правової поведінки необхідно постійно, на всіх етапах життєвого та соціального досвіду вихованців.

«НАШІ ПРАВА – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

«НАШІ ПРАВА – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

Кожен народ любить свою батьківщину, робить усе для процвітання своєї держави, для її слави, свободи, незалежності. А ми живемо в Україні, волелюбній, мирній державі, і теж усім серцем любимо нашу милу, дорогу країну, хочемо, щоб вона стала процвітаючою, сильною, завжди була вільною і незалежною, бо всі ми громадяни нашої Вітчизни, патріоти, люблячі сини і дочки України. Наша держава має свою певну визначену територію – землю, свою мову, культуру, історію і звичаї, традиції і державні символи. А що ж є найціннішим скарбом кожної країни? Це її народ! Уся спільнота та кожна особистість окремо! Тому край важливо для кожної нації жити у злагоді й мирі, повазі один до одного. А для цього необхідно сумлінно виконувати свої громадянські обовʼязки, знати свої права, поважати права інших.

«В ІМʼЯ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРА!»

«В ІМʼЯ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРА!»

Проблема розвитку духовності, зокрема толерантного ставлення людини до свого оточення стає в наш час злободенною. Нетерпимість людей до навколишньої реальності навіть у середовищі «рівних» і «однакових» за національністю, освітою, рівнем життя набуває сьогодні загрозливих форм. Оскільки тепер світу притаманна тотальна міграція, люди різних етносів, рас і культур через життєві обставини стають сусідами та партнерами, суперниками та конкурентами. Отже, принципово важливим стає усвідомлення необхідності бути євроцентричними, навчитися жити у правовій світовій спільноті, керуючись принципами толерантності.

«СОБОРНА. ВІЛЬНА. НЕПОДІЛЬНА»

«СОБОРНА. ВІЛЬНА. НЕПОДІЛЬНА»

22 січня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Це свято має вже більш ніж сторічну історію. Незважаючи на нетривалий союз, подія залишила вагомий слід в історії українського державотворення. Святкування Дня Соборності розпочалося з 1990 року, хоча офіційний статус свято отримало лише у 1999 році указом другого президента України Леоніда Кучми. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

22 січня Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

СІМ ПРИНЦИПІВ ВИХОВАННЯ ДИСЦИПЛІНИ В ДИТИНИ

СІМ ПРИНЦИПІВ ВИХОВАННЯ ДИСЦИПЛІНИ В ДИТИНИ
  1. Відокремлюйте свої почуття від дій. Не осуджуйте дитину. Вона повинна відчувати, що її люблять. Пам’ятайте, щоб змінити вчинки дитини, треба розуміти її почуття і навчитися з ними поводитися.

  2. Уважно вивчайте дитину – ви повинні знати стан здоров’я її нервової системи. Дії дитини в стані нервового розладу повинні сприйматися батьками як симптом більш глибоких емоційних ускладнень, викликаних критикою, звинуваченням або покаранням.

  3. Відповідайте на почуття дитини. Створіть такі умови, щоб дитина почувалася емоційно захищеною, могла виговоритися, а її негативні емоції знайшли вихід у словах, а не в діях.

  4. Якщо без покарання обійтися не можна, то нехай дитина обере його сама. Практика свідчить, що діти, як правило, вибирають більш суворе покарання, ніж хотіли батьки. Але в таких випадках вони вже не вважають його жорстоким, несправедливим і не ображаються на батьків.

  5. Караючи дитину, переконайтеся в тому, що вона розуміє, за що. Що звинувачує в цьому себе, а не того, хто карає. Допоможіть їй зрозуміти правила поведінки і засвоїти їх.

  6. Дайте зрозуміти своїй дитині, що дисциплінарні проблеми дітей стосуються не тільки дорослих, а є їх спільними.

  7. Накладіть обмеження на небезпечні та руйнівні дії. Допоможіть дитині направити її дії в інше, дозволене русло. У цьому полягає основна формула динамічного підходу до проблеми дисципліни дитини.

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

10 січня 2020 р. відбулося планове засідання методичного об’єднання вихователів ХДВУФК №1, під час якого: обговорювалися відкриті виховні заходи всіх членів методичного об’єднання; було заслухано звіт про самоосвітню діяльність педагогів, які атестуються у поточному році (Айдембекова О.М., Бутенко О.М.). Методист виховної частини Андрієвська Н.Г надала методичні рекомендації щодо оформлення шкільної документації вихователями, а саме методичних розробок відкритих виховних заходів, матеріалів атестаційної справи тощо.


«НАСИЛЬСТВУ В СІМʼЇ – СКАЖЕМО НІ!»

«НАСИЛЬСТВУ В СІМʼЇ – СКАЖЕМО НІ!»

Родина – найдорожче, що є у кожного з нас. Це затишок і тепло, любов і повага. На жаль, останнім часом в Україні спостерігається негативна тенденція зростання випадків насилля та жорсткого поводження з дітьми з боку родини. Жорстокість по відношенню до дітей та зневага їхніми інтересами мають різні форми і прояви, але завжди призводять до серйозних проблем зі здоров’ям та розвитком дитини, нерідко несуть загрозу її життю. Враховуючи важливість і актуальність проблеми соціального захисту дітей, попередження бездоглядності, жорстокості, насильства в сім’ї, в ХДВУФК №1 цьому питанню приділяють особливу увагу.

«ПРАВОВИЙ ВЕРНІСАЖ»

«ПРАВОВИЙ ВЕРНІСАЖ»
Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Будь-яка людина, починаючи з самих юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки.

ПОРАДИ СПОРТСМЕНАМ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

ПОРАДИ СПОРТСМЕНАМ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

При занятті спортом затрати енергії суттєво зростають за рахунок фізичних навантажень, крім того, збільшується робота внутрішніх органів, таких як: серце, легені та органів травлення.

«ОБОВ’ЯЗКИ ТА ПРАВА – УСЬОМУ ГОЛОВА!»

«ОБОВ’ЯЗКИ ТА ПРАВА – УСЬОМУ ГОЛОВА!»

Людина – найцінніший скарб на світі. Кожен із нас – неповторна особистість. Кожен із нас – людина, яка живе саме сьогодні, і саме такої її більше на цій землі немає і не буде. Відомий поет України В.Симоненко так написав про неповторність кожного, кому батьки подарували життя: «Ти знаєш, що ти людина?». Але минуло не одне тисячоліття, поки людство усвідомило неповторність кожної особистості і прийняло закони, які оберігають людину, її життя, індивідуальність. Ми – громадяни України. У нашій країні людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Так записано у Конституції України – основному законі нашої держави.

«СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ …»

«СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ …»

Ось майже і промайнув ще один рік. Грудень вже добігає кінця і у передноворічному очікуванні дива ми поринаємо у свята. 19 грудня дружня спортивна родина ХДВУФК №1 відмітила святковою концертною програмою день Святого Миколая. Вихованці училища до цього ж отримали по два солодких новорічних подарунки, тому розважальний захід сприяв ще більш піднесеному настрою.

«КАРПАТСЬКА УКРАЇНА: ІСТОРІЯ У ФАКТАХ»

«КАРПАТСЬКА УКРАЇНА: ІСТОРІЯ У ФАКТАХ»

Десятиліттями правда про події в Карпатській Україні була під забороною. Угорська, а тоді радянська влади доклали чимало зусиль, аби стерти з пам’яті українців ті події, затаврувати борців за волю. Крига скресла з розпадом СРСР. Сьогодні Україна пам’ятає про Карпатську Україну та на державному рівні відзначає роковини від дня проголошення її незалежності.

«КОМП’ЮТЕРИ – ДРУЗІ ЛЮДИНИ:незалежно від її віку, статі чи професійного бекграунду»

«КОМП’ЮТЕРИ – ДРУЗІ ЛЮДИНИ:незалежно від її віку, статі чи професійного бекграунду»

Сьогодні весь світ переходить на «цифру»: є цифрова економіка, цифрове управління, цифровий уряд тощо. Ніхто вже не може уявити життя без інформаційних технологій. Компʼютер у житті молодого покоління є одним з основних джерел отримання інформації. А як усе починалося? Ви замислювалися, наприклад, звідки компʼютер знає, який зараз час? А якщо додати умови відсутності Інтернету? На кінець, поставте собі питання – як це можливо після вимкнення ПК? Адже певний період він стоїть без будь-якого живлення. Відповідно, в теорії не може рахувати дні та години самотужки. А від якого ж моменту веде літочислення ваш ноутбук чи стаціонарник. Ці та багато інших цікавих питань були з’ясовані здобувачами освіти 8-х класів ХДВУФК №1 під час екскурсії до музею компʼютерної техніки і програмного забезпечення (Software and Computer Museum).

«Є ТАКА ПРОФЕСІЯ – БАТЬКІВЩИНУ ЗАХИЩАТИ» (до Дня Збройних Сил України)

«Є ТАКА ПРОФЕСІЯ – БАТЬКІВЩИНУ ЗАХИЩАТИ» (до Дня Збройних Сил України)
6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

«РОЗУМІТИ, ЩОБ ПРИПИНИТИ…» (у рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»)

«РОЗУМІТИ, ЩОБ ПРИПИНИТИ…» (у рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»)
Тема насильства була і є важкою для обговорення. Традиційно вона замовчувалася, але сьогодні вона стає більш видимою завдяки суспільному обговоренню. Приверненню уваги до теми слугує Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», до якої щороку разом із більш ніж 100 країнами світу приєднується й Україна (вже 18-й рік поспіль). З 25 листопада до 10 грудня державні, громадські організації, освітяни, благодійні фонди та всі небайдужі громадяни об’єднують зусилля у напрямку роботи з підвищення обізнаності суспільства та вжиття дій з попередження проявів насильства заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

«ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ»

«ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ»

Сьогодні немає людини, яка б не чула про наркоманію, наркотики та наркобізнес. Ставлення до наркотиків у нашому суспільстві зовсім інше, ніж до алкоголю. Якщо вживання спиртного з точки зору будь-якої людини – її особиста справа, то вживання наркотиків відразу ставить суб’єкта в конфлікт із законом. У цьому випадку людина протиставляє себе суспільству, відкидає соціальні цінності. Що ми знаємо про наркотики і наркоманію? Що породжує наркоманію? Чому двоє із ста людей обирають для себе цей шлях – жорстокий, небезпечний, що заводить у глухий кут?

«БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ!»

«БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ!»

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу?

Незнання правил дорожнього руху, недотримання їх водіями та пішоходами, неправильна оцінка дорожньої ситуації, перевищення швидкості та порушення правил маневрування, проїзду та переходу перехресть, керування транспортом у стані сп’яніння, зневажливе ставлення до правил безпеки дорожнього руху загалом – це ті причини, що найчастіше призводить до трагічних наслідків на дорозі.

«МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДу!» (до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом)

«МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДу!» (до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом)

ВІЛ та СНІД…  Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти інфекції, але на сьогодні СНІД все ще не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"