тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота 7-11 клас

Методична робота 7-11 клас

Конкурс від «Кarazin Media School» для школярів 7-10 класів «ПостКарантинні роздуми 2020»: досвід навчальної роботи з інформатики в ХДВУФК №1 за дистанційною формою

Конкурс від «Кarazin Media School» для школярів 7-10 класів «ПостКарантинні роздуми 2020»: досвід навчальної роботи з інформатики в ХДВУФК №1 за дистанційною формою

Умови карантинного сьогодення в Україні внесли значні корективи у сталий класичний процес організації навчання. Це, безумовно, і нові труднощі, і виклик, і стимул до кардинальних змін у роботі, як педагогів, так і учнів та їх батьків. Проте, цей карантин, як і будь-яка криза, – хороший привід почати робити те, що давно потрібно було зробити, або ж якомога ширше проявити свої креативні здібності.

Так, учителем інформатики Мошенською Н.В. під час викладання за дистанційною формою, в рамках індивідуалізованого підходу до вихованців, учням 8-х класів було запропоновано у якості узагальнюючого залікового завдання з предмету розробити та створити засобами мультимедіа проєкт-візуалізацію на тему освітньої діяльності учнів під час карантину. Завдання передбачало реалізацію застосування вмінь і навичок, здобутих під час опанування тем «Опрацювання текстових даних», «Створення, редагування та форматування графічних об’єктів у текстовому документі», «Стильове оформлення текстового документа, що містить об’єкти різних типів», «Опрацювання об’єктів мультимедіа», «Формати аудіо- та відеофайлів», «Програмне забезпечення для опрацювання об’єктів мультимедіа», «Побудова аудіо- та відеоряду», «Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів», «Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті» та ін..

Топ-3 дилеми, як оцінювати учнів під час карантину

Топ-3 дилеми, як оцінювати учнів під час карантину
Різкий перехід на дистанційне навчання, до якого ніхто не був готовий, виявився не тільки викликом, а й суттєвим стрес-фактором і для учнів, і для батьків, і для вчителів. Коли завдання складаються і надаються «у польових умовах», не завжди є технічні можливості бути на зв’язку, долучитися до онлайн-уроку або коректно виконати завдання на інтерактивних платформах, постає питання – як оцінити здобуті знання?

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ «ЗНАННЯ МОВИ – ОДНА З ПЕРЕДУМОВ УСПІХУ»

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ «ЗНАННЯ МОВИ – ОДНА З ПЕРЕДУМОВ УСПІХУ»

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова.

Починаючи з 2000 року, а саме 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО в 1999 році в Парижі. Оскільки з 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи.

«ХІМІЯ – ЦЕ ВАЖКО? ХІМІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!»

«ХІМІЯ – ЦЕ ВАЖКО? ХІМІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!»

Хімія – одна з природничих наук про речовини та їх перетворення. Ми живемо в такий час, коли ця наука так чи інакше проникла в усі сфери життя. На жаль, уроки хімії в школі рідко належать до улюблених. Не всі здобувачі освіти можуть засвоювати великий обсяг нелегкого для сприйняття матеріалу в одному темпі і в однаковий спосіб та мають достатню мотивацію до навчання. Нудні уроки з хімії мало кому до вподоби: справді, всі ці формули та задачки з товстого підручника явно не викликають шалений інтерес у дітей. Але педагоги ХДВУФК №1 доводять: наука може бути цікавою! Сучасний вчитель повинен поєднувати традиційні методи викладання з інноваційними (в тому числі інформаційно-комп’ютерними технологіями) – в цікавій формі доводити, що світ науки може бути неймовірним.

«ЗАЛІЗНИЦЯ НЕ ПРОЩАЄ ПОМИЛОК …»

«ЗАЛІЗНИЦЯ НЕ ПРОЩАЄ ПОМИЛОК …»

На виконання розпорядження Департаменту науки і освіти ХОДА, згідно рекомендацій філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця» та Регіональної філії «Донецька залізниця» в рамках місячника профілактично-розʼяснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті в ХДВУФК №1 для здобувачів освіти 7-9-х класів був проведений виховний інтерактив «Залізниця не прощає помилок …». Під час заходу вихованці грали у ситуативно-рольову гра «Твоя безпека на залізниці», брали участь у тематичному діалозі «Правила поведінки біля залізниці знай – життя та здоров’я зберігай!», здійснювали уявну подорож «Залізничний переїзд. Правила його переходу і переїзду».

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

20 вересня 2019 року за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та підтримки Харківської обласної державної адміністрації відбулася V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь». Вихованці відділення водного поло ХДВУФК №1 із задоволенням долучилися до молодіжної ініціативи. Свято музики просто неба створювали виступи Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA», випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Проведення даної акції сприяло долученню студентської молоді до високого класичного мистецтва.

 

Вітаємо із Днем вишиванки!

Вітаємо із Днем вишиванки!

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг! Педагогічний колектив ХДВУФК №1 вітає з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Бажає укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни, натхнення до праці та боротьби за світле майбутнє нашої держави. Нехай це свято зітре кордони й обʼєднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"