тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. 17 тур ДЮФЛУ

Футбол. 17 тур ДЮФЛУ

Передостанній ігровий день для вихованців ХДВУФК №1 примітний дебютним виграшем на всеукраїнському рівня для хлопців, які навчаються у 8-му класі.


УФК-Олімпік-2001 – ДЮСШ-15 Київ – 2:3 (2:1)

Голи: Ілля Дьяков, 18; Нікіта Іщенко, 21 – ???, 19; ???, 50; ???, 79.

Склад: Жилін, Каніщев, Анікєєв, Приходько, Чалий, Ісмаїлов, Фрунташ (Дойчев, 41), Цимбал, Сисенко, Дьяков (С. Топчій, 65), Іщенко (Голик, 69).

Старі футбольні хвороби  знову показали себе під час гри харків’ян. Непоганий початок, ударна трихвилинка у середині першого тайму, коли господарі забили на один м’яч більше. Зокрема, Ілля Дьяков з флангу здійснив прорив і віддячив Іллі Фрунташеві за якісний пас метрів на 35. А Богдан Анікєєв виправився результативною передачею на Нікіту Іщенка після помилки на власній половині поля, коли ДЮСШ-15 зрівняла рахунок. На жаль, «Олімпік» вкотре дозволив суперникам вольову перемогу. Хоча незрівнянно більше нагод для результативних ударів мали господарі, успіх святкували кияни. Вони двічі забили у другому таймі, причому вирішальний гол відбувся за хвилину до завершення основного часу.

 

ДЮСШ-15 Київ – УФК-Олімпік-2002 – 3:0 (2:0)

Голи: 6-а (з пенальті), 18-а, 44-а хвилини.

Склад: Середнюк (Муравйов, 50), Мазур, Кушнір (Сивоконь, 50), Нагнойний, Новиков, Савенко, Скромінський, Мухаматгалєєв, Гранкін, Логвіненко, Пісоцький.
 

Важка дорога до столиці, а також відверто незручний. А окрім того сильний суперник, не дозволив на мажорній ноті 10-класникам завершити регулярний змагальний календар. Невимушена помилка призвела до реалізованого пенальті на самому початку поєдинку, а у середині першої половини гри ДЮСШ-15 подвоїла перевагу. Зовсім скрутним становище стало на 4-й хвилині другого тайму, коли і було встановлено остаточний рахунок. Втім, решта ігрового часу, хоча й не змінила цифри матчу, може бути занесена в актив харків’ян. Вони явно перегравали супротивника, створили шість стовідсоткових нагод, проте реалізація була нульовою.

 

УФК-Олімпік-2003 – ДЮСШ-15 Київ – 0:0
Склад: Гончар, Акберов, Шишко, Баранець, Нєіло, Нєсов, Левченко, Неледва, Товкач, Горяінов, Ганько. На заміну виходили: Омельченко, Бец, Ліман, Короткий, Калашник.

 

Це було протистояння двох аутсайдерів нашої групи у даній віковій категорії. Щоб не випустити передостаннє місце, нашим хлопцям не можна було програвати вдома. Зрештою, із цим завданням впорались, хоча яскравої і, тим більше, результативної гри не вийшло. Щоправда, абсолютно чистий гол забив Олексій Горяінов, однак його відмінив арбітр через відмалку свого лайнсмена, і такі дії, як і у грі футболістів 2001 р.н., залишаться на совісті служителів Феміди.
 

ДЮСШ-15 Київ – УФК-Олімпік-2000 – 0:1 (0:0)

Гол: Назар Юркевич, 53.

Склад: Мігов, Побіяха, Даленчук, Ольховик, Полтавець, Земляков (Шкарубо, 31), Черкашин, Овсянніков, Юркевич, Товт (Шпірний, 59), Стрельник.

До цього результату 8-класники ХДВУФК №1 йшли протягом усього сезону, дебютного для них у Чемпіонаті ДЮФЛУ. І хоча останнє місце та лише одна перемога за 18 турів – це незадовільний показник, з чогось все ж варто починати. Вихованці Олега Стороженка та Олександра Кривчиков протягом усього ігрового часу доводили, що нічим не поступаються господарям. Супротивники обмінювались гольовим нагодами. Ближче до фінального свистка, перевага «Олімпіка» стала помітною, чим. Зрештою, команда і скористалась. У потрібний час у потрібному місці опинився Назар Юркевич та за 8 хвилин до завершення матчу провів єдиний гол.


 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"