тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське державне вище училище фізичної культури №1
Харківське державне вище училище фізичної культури №1

Новини

Футбол. 16 тур ДЮФЛУ

Футбол. 16 тур ДЮФЛУ
Футболісти, які навчаються у ХДВУФК №1 могли розраховувати на більш серйозні здобутки 12 травня, проте обмежились перемогою 10-класників та миром для на рік молодших гравців.

УФК-Олімпік-2001 – ОК ім. Піддбуного Київ – 2:4 (1:2)

Голи: Ілля Дьяков, 8, 76 – ???, 18; ???, 31; ???, 52; ???, 63.

Склад: Усіченко, Каніщев, Попов (Пікалов, 40; С. Топчій, 71), Анікєєв, Чалий, Приходько, Ісмаїлов, Дьяков, Сисенко (Фрунташ, 71), Цимбал, Іщенко.


Нічого не віщувало невдачі для 11-класників ані з турнірних розкладів, ані після згадок про переконливий виграш восени у гостях, ані зі співвідношення сил без посередньо на полі. Знову-таки швидкий гол Іллі Дьякова говорив про те ж саме. Однак у спорті іноді трапляються моменти, які з точки зору логіки не поясниш. У першому таймі дві непростимо грубі помилки на власній половині поля холоднокровно реалізували кияни. І на другий тайм вони вийшли із певним запасом, яким вдало скористалися, чекаючи шансів на контратаках, два з яких обернулись м’ячами у сітці воріт Єгора Усіченка. Як перше слово, так і останнє у зустрічі, залишилось за Іллею Дьяковим, проте цього не вистачило навіть для претензій на нічию.


УФК Дніпро – УФК-Олімпік-2002 – 1:2 (0:1)

Голи: ???, 53 (з пенальті) – Нагнойний, 13; Логвіненко, 70.

Склад: Середнюк, Мазур, Нагнойний, Туппол, Новиков, Скромінський, Кушнір (Логвіненко, 8), Мухаматгалееєєв, Багачанський, Гранкін, Пісоцький (Сивоконь, 61).


Важкий виграш тим дорожчий, адже багато аспектів були проти харківської команди. До поганого суддівства додалась травма Едуарда Кушніра у дебюті зустрічі. Проте відбившись від стартових набігів дніпрян, гості повели у рахунку. Подача і штрафного Микита Гранкіна, підбирання за Денисом Нагнойним та влучний удар з 14-ти метрів у нижній кут. Надалі на полі точилась рівна гра аж до початку другого тайму, коли суддя на рівному місці вигадав пенальті у ворота Олега Середнюка – так рахунок зрівнявся. Проте останнє слово було за «Олімпіком». Тиск на господарів зростав щохвилини, і зрештою один з моментів був використаний: Кирило Логвіненко, який також продовжував грати з ушкодженням голови, саме головою на добиванні встиг здійснити найважливіший дотик матчу, а пробивав перед цим Максим Багачанський. У фіналі гри гості довели, що вони гідні переможного результату.


УФК-Олімпік-2003 – ОК ім. Піддбуного Київ – 1:1 (0:1)

Голи: Гавриленко, 52 – ???, 23.
Склад: Гончар, Акберов, Шишко, Баранець, Нєіло, Нєсов, Левченко, Гавриленко, Товкач, Горяінов, Ганько. На заміну виходили: Омельченко, Бец, Агапов.


Гості ведуть відчайдушну боротьбу за потрапляння до наступного раунду змагань. І цілком ймовірно, що саме втрата двох очок у Харкові стане їм на заваді у цій меті. Загалом гра містила не надто багато яскравих моментів та нагод для взяття воріт. Втім, до перерви певну ігрову та територіальну перевагу кияни одного разу використали, що виглядало цілком закономірно. Як і те, що після відпочинку господарі зуміли відігратись. Гол Данила Гавриленка народився не на порожньому місці, а після більш вправних дій усієї команди,  яка повірила у власні сили та відшукала приховані резерви у другому таймі.


УФК Дніпро – УФК-Олімпік-2000 – 3:0 (1:0)

Голи: на 11-й (з пенальті), 40-й (з пенальті) и 47-й хвилинах.

На 56-й хвилині УФК Дніпро не реалізував пенальті.

На 58-й хвилині Стрельник не реалізував пенальті.

Склад: Мігов, Побіяха, Даленчук, Ольховик (Яковенко, 50), Юркевич (Шпірний, 44), Шкарубо (І. Іванюк, 50), Черкашин, Овсянніков (Мусієнко, 54), Полтавець (Аніщенко, 50), Товт (Земляков, 48), Стрельник.


Майбутній учасник плеф-оф Чемпіонату ДЮФЛУ не без труднощів та за сприяння арбітра досягнув позитивного для себе результату. Перший тайм суперництва пройшов на рівних, проте рішення арбітра під час конкурентної боротьби за верховий м’яч призначити пенальті схилило перевагу на користь дніпровського УФК. Не зупинився рефері і після відпочинку, призначивши ще два 11-метрові у харківські ворота, один з яких Ілля Мігов зумів перевести на кутовий. Ще один м’яч господарі провели з гри. Після цього долю зустрічі було вирішено, і арбітр дозволив один пенальті, зароблений Данилом Мусієнком, у відповідь. Проте Іван Стрельник спрямував м’яч у поперечину. Майже за хвилину по тому наш форвард міг відзначитись з гри, та знову забракло влучності.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2020
Сайт создан студией "G-Studio"